۲۳م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 86723

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آیین بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن امسال، با وجود شرایط کرونایی، در سراسر کشور بصورت خودرویی و موتوری، با شکوه هر چه تمامتر و با حضور ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی برگزار شد و بار دیگر موجب تحیر جهانیان را برانگیخت.

در این مراسم باشکوه که متفاوت با هر سال برگزار شد شهروندان شهرستان دزفول نیز با شکوهی بیش از پیش حضور یافتند و به جهانیان نشان دادند که علیرغم وجود مشکلات، همچنان به پای آرمانهای انقلاب ایستاده‌اند و ذره‌ای از اهداف خود عقب نشینی نخواهند کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در این آیین باشکوه، ۲۲ بهمن را یادآور حماسه بزرگ ملت ایران و فجرآفرینان دانست و این روز را به همه شهدا و امام شهدا تبریک گفت و افزود: امروز ملت بزرگ ایران بار دیگر در اقصا نقاط کشور، حماسه آفرید و به دشمنان نشان داد که بعد از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان محکم و استوار در مسیر آرمانها و اهداف بلند انقلاب و شهدا در حرکت است.

امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر امسال با ایام خجسته بی بی دوعالم حضرت صدیقه طاهره(س) مقارن شده است، تصریح کرد: انشاءالله به زودی با نابودی دشمنان اسلام، پرچم لَا إِلهَ إِلَّا اللّهُ  بر فراز کاخ‌هاس ستم، برافراشته خواهد شد.

وی اظهار داشت: ۴۲ سال سرافرازی و عزت را پشت سر گذاشته‌ایم و در این مدت دشمنان با تمام توان در مقابل جمهوری اسلامی ایستادند و از هیچ فتنه‌ و نقشه شیطانی کوتاهی نکردند؛ اما جمهوری اسلامی همچنان سربلند ایستاده است و سرافراز و پرتوان به سوی اهداف و آر مانهای بلند امام راحل و انقلاب در حرکت است.

امام جمعه دزفول با اشاره به موفقیتهای بدست آمده گفت: به برکت خون شهدا و حضور بصیرتمند ملت ایران و رهبری داهیانه امامین انقلاب، کشور ایران پله‌های ترقی را به سرعت طی می‌کند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: دشمن اصلی ما آمریکا، به فرموده مقام عظمای ولایت رو به افول است و در سراشیبی سقوط قرار گرفته است؛ ولی با کمال تعجب هنوز افرادی دلبسته آمریکا هستند.