۲۳م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۳م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹ ق.ظ | کد خبر: 86719

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی حضور مردم همیشه در صحنه دزفول در آئین‌های دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲ بهمن مسئولان شهرستان دزفول در پیام مشترکی از آحاد مردم عزیز این شهرستان تشکر و قدردانی کردند.

در پیام امام جمعه، نماینده مردم درفول در مجلس شورای اسلامی و فرماندار ویژه شهرستان دزفول آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

دهه‌ فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.

مقام معظم رهبری

امسال جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، در حالی برگزار گردید که همه آنان که آرزوی شکست این انقلاب را داشتند، یکی پس از دیگری شکست خوردند و به زباله دان تاریخ پیوستند.

چهل و دو سال ایستادگی، مقاومت، دفاع مشروع با وحدت و همدلی و پیشرفت در بسیاری از عرصه‌های مهم، در شرایط سخت تهدید، تحریم و توطئه، برغم وجود برخی کاستی‌ها، کارنامه موفق این انقلاب شکوهمند است.

انقلابی که با رهبری خمینی کبیر آغاز شد و با سکانداری و هدایت خامنه‌ای عزیز ادامه دارد و به یاری خداوند به انقلاب ظهور پیوند خواهد خورد.

امسال نیز مردم مقاوم و شهید پرور شهرستان دزفول در شرایط بیماری کرونا، انقلاب خویش را فراموش نکرده و با حضوری پرشور و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، مثل همیشه دشمن را ناامید کردند و لبخند را بر چهره زیبای شهیدان انقلاب، دفاع مقدس، مدافعان حرم و بخصوص سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی نشاندند. آفرین و هزاران مرحبا بر شما ملت امام حسین(ع).

اینجانبان بعنوان خدمتگزاران کوچک شما مردم شهیدپرور و قهرمان شهرستان دزفول و با سپاس فراوان از الطاف الهی و سجده شکر به پیشگاه مقدس ذات باریتعالی، از حضور همه مردم متدین و ولایت مدار بویژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در آئین‌های دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمائیم و موفقیت و سربلندی ملت بزرگ ایران بویژه مردم عزیز شهرستان دزفول را ازخدای متعال خواهانیم.

                                                                                                 والسلام

                                                                             سید محمدعلی قاضی امام جمعه دزفول

                                                      سید احمد آوایی نماینده مردم  شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی

                                                                         علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول