۲۱م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۴ ب.ظ | کد خبر: 86693

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة‌الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار فرماندهان بسیج و نیروی انتظامی و عشایر غیور شهرستان دزفول با تبریک دهه مبارک فجر و تجلیل از نقش عشایر در دوران انقلاب و دفاع مقدس گفت: تجدید بیعت عشایر عزیز با ولایت و آرمانهای انقلاب اسلامی در نهاد امامت جمعه ماندگار و ستودنی است.

امام جمعه دزفول وفا به عهد را برگرفته از دین مبین اسلام برشمرد و بیان کرد: رمز پیروزی انقلاب اسلامی همدلی مؤمنین است که با قرار گرفتن اقشار مختلف در کنار همدیگر باعث سرنگونی طاغوت گردید.

وی ادامه داد: رمز دیگر موفقیت این انقلاب رهبریهای حکیمانه امام راحل بود که توانست بین ملتها پیوند بوجود بیاورد و دشمن را شکست دهد.

وی اظهار داشت: در حالی چهل و دومین سالگرد انقلاب را جشن می‌گیریم که وحدت را بین ملت ایران همچنان شاهد هستیم.

حجة‌الاسلام والمسلمین قاضی به شهدای عشایر در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: شهدای ما به دور از تعصبات قومی جان خود را فدای این مرز و بوم کردند تا این انقلاب استمرار پیدا کند.

امام جمعه دزفول، تفرقه افکنی بین اقشار مختلف را از اهداف دشمن دانست و خاطرنشان کرد: دشمن گاهی اوقات از بین ملت ایران و یا از بین منافقان داخلی اسباب اختلاف قومیتها را فراهم می‌آورد و ما باید مراقب وحدت خود باشیم تا دشمن را در این زمینه ناکام بگذاریم.

حجة‌الاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: گاهی اوقات دشمن با لباس دوست وارد می‌شود؛ در زمان گذشته برای شخص اول مملکت ما، آمریکا تصمیم می‌گرفت، ولی امام راحل، ما را از این ذلت بیرون آورد.

امام جمعه دزفول به تحقیر استکبار جهانی اشاره کرد و افزود: امام راحل فرمودند این تحقیر ادامه دارد و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اصل نظام سرمایه داری آمریکا و غرب رو به افول و شکست است و این بواسطه استقامت و پیروی ملت ایران از رهبری است.

حجة الاسلام والمسلمین قاضی به مسمومیت فضای مجازی اشاره و اظهار کرد: گاه شخصی بدون غرض حرفی می‌زند که دشمن از او سوء استفاده می‌کند و ما باید مراقب توطئه‌های دشمنان باشیم.

امام جمعه دزفول امتیاز انسانها را تدین و ایمان آنها برشمرد و اشاره کرد: هیچگونه برتری بین قومیتها وجود ندارد، مگر بواسطه ایمان و هرکس اختلاف افکنی کند، بداند که در زمین دشمن بازی کرده است.

حجة‌الاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: انقلاب ما زمینه ساز ظهور است و در چله دوم انقلاب باید خودمان را برای ظهور آماده کرده و مراقب رفتار و اعمال خود باشیم تا صلاحیت یاری امام عصر(عج) را داشته باشیم.