۲۱م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دهه فجر و در دیدار جمعی از فرماندهان تیپ 292 شهید آزادی دزفول

امام جمعه دزفول: رمز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی مرهون همدلی ملت ایران و ارتش مقتدر است.

زمان انتشار: ۲۱م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸ ب.ظ | کد خبر: 86691

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجة‌الاسلام والمسلمین قاضی در دیدار جمعی از فرماندهان تیپ ۲۹۲ سرلشکر آزادی دزفول که به مناسبت ایام‌الله دهه فجر جهت تجدید بیعت با مقام معظم رهبری در نهاد امامت جمعه با تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر، موفقیت آنها را در کسب رتبه برتر امور فرهنگی، افتخاری برای شهرستان دانست و گفت: قطعاً این موفقیت با تلاش و همدلی همه عزیزان در تیپ، بخصوص فرماندهی محترم تحقق پیدا کرده است.

حجة‌السلام والمسلمین قاضی ضمن اشاره به دوران سرنوست ساز انقلاب اسلامی، بدنه ارتش را در زمان گذشته از مردم دانست و یادآور شد: بیعت ارتش با امام راحل در دوران انقلاب کمر طاغوت را شکست.

امام جمعه دزفول به توطئه‌های دشمنان اشاره کرد و افزود: برغم تمام مشکلات، انقلاب اسلامی در جهان درخشیده و همه ملتهای آزاده به آن توجه ویژه دارند.

حجة‌الاسلام والمسلمین قاضی علت عدم شکست ملت ایران در برابر دشمنان را عهد و پیمان آنها با قرآن و اهل بیت(ع) دانست و اظهار کرد: رمز پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی مرهون همدلی ملت ایران و ارتش مقتدر است و انشاءالله این انقلاب به انقلاب حضرت ولی عصر(عج) متصل خواهد شد.

امام جمعه دزفول با اشاره به نقش تیپ ۲۹۲ در دوران دفاع مقدس گفت: جانفشانی تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول موجب به یادگار گذاشتن نام نیک شده است و این افتخار می‌تواند سبب کارهای بزرگی در امور فرهنگی نیز بشود.

امام جمعه دزفول مسائل عقیدتی سیاسی و معرفتی و بصیرتی پرسنل را مهم برشمرد و یادآورشد: تا زمانی که ایمان و باور قلبی، استوار باشد راه نفوذ دشمن بسته خواهد ماند.

حجة‌الاسلام والمسلمین قاضی طرح مصباح را در امور فرهنگی و در وضعیت فکری و اعتقادی نیروهای مسلح بسیار ارزشمند دانست و تأکید کرد: این کار فرهنگی بر اساس حکمت برنامه ریزی شده است و دشمن را ناامید خواهد کرذ.

در این دیدار فرمانده تیپ ۲۹۲ زرهی سرلشکر آزادی دزفول ضمن تبریک ایام الله دهه فجر آمادگی نیروهای کارآمد و ولایت مدار این تیپ در دفاع از مرزهای میهن اسلامی را اعلام داشت.