۲۰م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۰ ب.ظ | کد خبر: 86683

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی پایگاه چهارم شکاری دزفول در روز ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی به منظور تجدید بیعت با فرمانده کل قوا و آرمانهای انقلاب اسلامی با امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در این دیدار گفت: ۱۹ بهمن روز تاریخی بزرگ و از ایام الله است که امسال با ایام ولادت حضرت زهرا(س) مقارن شده است؛ باید همگی تلاش کنیم که روحیه فاطمی و علوی داشته و خدمتگذار مکتب اهل بیت باشیم.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: هر چه زمان می‎گذرد عظمت و بزرگی ۱۹ بهمن آشکارتر می‌شود؛ یکی از نقاط مثبت آن داشتن روحیه انقلابی و جهادی بود که سبب شد این بیعت صورت گیرد، همچنان ادامه دارد و زمینه‌ای برای رویشهای دیگر نیروی هوایی شده است.

امام جمعه دزفول افزود: با کوتاه شدن دست اجانب از کشور ایران، استعدادها شکوفا شده و علیرغم همه تحریم‌ها نیروی هوایی رویش و جوشش داشته و رو به پیشرفت است.

وی اظهار داشت: پیام این دیدارها، آمادگی پرسنل نیروی هوایی از رده‌های فرماندهی تا خلبانان و سایر بخشها همانند ۱۹ بهمن ۱۳۵۷ و با همان روحیه، و تجدید بیعت با حماسه آفرینان ۱۹ بهمن ۵۷ که با شجاعت و شهامت در مقابل طاغوت ایستاده و با امام و رهبر خود بیعت کردند، می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ملت ایران را ملتی سرزنده، مستعد و توانمند دانست که امروز سربلند و سرافراز است و خاطرنشان کرد: نیروی هوایی نشان دادند که همچنان ثابت قدم و استوار در مسیر انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند آن ایستاده و ذره‌ای عقب نخواهند نشست و همین روحیه موجب سرافرازی می‌باشد.

همچنین امیر بهمرد فرمانده پایگاه وحدتی دزفول نیروی هوایی را سربازان خلف ولایت فقیه دانست و گفت: این دیدار به منظور تجدید بیعت و اعلام وفاداری با ولایت فقیه است و ۱۹ بهمن روز بیعت سربازان  نیروی هوایی با امام راحل  از صفحه تاریخ محو نخواهد شد چراکه با این  بیعت در سال ۵۷ کمر طاغوت شکست و انقلاب به پیروزی نزدیکتر شد.