۱۰م، بهمن ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه مفقودالاثر صادق پشت یافته

در دعاهای ملکوتی توسل و کمیل شرکت کنید.

زمان انتشار: ۱۰م, بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 86262

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه مفقودالاثر صادق پشت یافته

إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذینَ یُقاتِلونَ فی سَبیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُم بُنیانٌ مَرصوصٌ

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ: همه از خدائیم وباز گشت همه بسوی اوست“

اکنون که دارم وصیت نامه می‌نویسم هدفم تکمیل رسالت و مسئولیت خویش است. رسالتی و مسئولیتی که شهیدان برای ما مشخص کرده‌اند .شهیدان خواستارادامه راهشان بودند یعنی تثبیت جامعه اسلامی که تمام قوانینش براساس اسلام باشد ودر این راه باید تمام وجود انجام وظیفه نمائیم. من که  می‌خواهم به میدان کارزار بروم و در این راه که همان پاجای پای شهیدان نهادن است، شهادت را با آغوشی باز می‌پذیرم واگر خداوند خواستار این امر باشد و اگر هم به زنده ماندن من رضایت داد که با زنده بودن خویش در راه اسلام با تمام وجود به کجا می‌پردازم. اما می‌خواهم با به شهادت رسیدن من به پدر و مادر و دیگر برادران و خواهران نصایحی چند به عنوان وصیت‌نامه بکنم.

پدر و مادر و دیگر برادران و خواهران: از شما انتظار دارم که در مرگ سرخ من گریه و زاری نکنید. فقط می‌خواهم که بر مزار من همگی در روزهای پنجشنبه جمع گردیده بعد از خواندن فاتحه‌ای به نوای دلنشین قرآن مخصوصا ” آیه‌های جهاد گوش فرا داده و به معنای آن عمیق فکر کنید. از شما می‌خواهم کاری نکنید که روح من برنجد؛ چون روح من نظاره گر اعمال شماست.

پدر عزیزم: چند تومان پولی که پیش مادرم دارم بگیر و بدهید که برایم نماز بخوانند و روزه بگیرند.

پدر و مادر: با مردم چنان رفتار و اخلاق داشته باشید که برای دیگران موجب روحیه گردد. از دیگر برادران می‌خواهم که به جبهه بیایند و جای ما را پرکنند و میدان را برای دشمنان باز نگذارند و باید تلاش کنید که این لکه ننگ تجاوز دشمن به میهن الهی خویش و انقلاب را از دامن خود پاک کنیم.

برادران وخواهران: ارزش این نعمت الهی یعنی رهبر عظیم الشأن خود را بدانید که آرزوی بسیاری از محرومین داشتن چنین رهبری می‌باشد و حرفهای او را در قلب خویش جای دهید و با جان بخرید.

در دعاهای ملکوتی توسل و کمیل شرکت کنید و همچنین در نمازهای جماعت مساجد .

برادران و خواهران عزیز: اسلام مکتبی کامل است و احتیاج به هیچگونه ضمیمه‌ای ندارد. دین اسلام در تمامی ابعاد قوانین الهی وارد شده که راهگشای ما به جهان ابدیت است.

برادران و خواهران: از کثرت وسائل دشمنان نباید ترسید.؛ چون که ما خدا را داریم. آنکس که خدا دارد چه ندارد؟ آنکس که خدا ندارد چه دارد؟

برادران و خواهران و پدر و مادر عزیزم: اکنون تاریخ صدر اسلام دوباره تکرار می‌گردد با تمامی مصداقها و نشانه‌ها، اکنون امام ما در تمام زمینه‌ها اتمام حجت می‌کند و ما باید از گفتار او پیروی کنیم که راه او راه انبیاء می‌باشد و در صورت انجام ندادن در آخرت پشیمان خواهیم گشت. ولی پشیمانی در یوم الحساب سودی نخواهد داشت و البته در دنیا نیز با خفت و خواری به زیر دست دشمنان اسلام خواهیم افتاد و از ما بهره می‌کشند.

خدایا تو خود گواه باش که من در راه رضای تو از این دنیا با ظاهر فریبنده‌اش و از این دوستان و آشنایان و پدر و مادر مهربانم دست کشیدم و به لقاء تو شتافتم.

خدایا گناهان مرا ببخش و خانواده من و امت گرامی و امام عزیزم را در این دنیا و آخرت سرافراز و پیروز بگردان و آنها را در پناه خودت حفظ بگردان.

از دوستان و آشنایان می‌خواهم که اگر از من بدی و آزاری دیدند به بزرگواری خودشان ببخشند و اگر پولی پیش من دارند از خانواده‌ام بگیرند و الا حلالم کنند.

پدر و مادر: اگر برای شما فرزند خوبی نبودم مرا ببخشید.

الهی رضاً برضاک و تسلیماً لامرک لا معبود سواک

پدر و مادر: برادران و خواهران، دوستان و آشنایان خداحافظ، فقط می‌خواهم برای سلامتی امام خویش دعا کنید .

((والسلام علی من التبع الهدی))

فرزند امام       صادق پشت یافته

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول