۲۴م، دی ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶ ب.ظ | کد خبر: 86220

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار صمیمی جمعی از بسیجیان با حضور فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده کلانتری شماره ۱۳ دزفول، ارزشهای دینی را اصل دانست و گفت: اگر همگی همدل و همراه باشیم قطعا موجب خوشنودی قلب امام زمان(عج) را فراهم کرده و در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری گام برداشته‌ایم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: سادگی مراسم تقدیر، که توأم با اخلاص است بسیار ارزشمند و گرامی است؛ خداوند به اخلاص عمل می‌نگرد، کار کوچک توأم با اخلاص نزد خداوند پذیرفته ولی چه بسا کار بزرگی که در آن اخلاص نباشد پذیرفته نشود.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: به گونه‌ای بایدعمل کرد که اخوت و حلقه‌های وصل بیشتر گردد، این حرکت ارزشی که توصیه ائمه هدی(ع) می‌باشد موجب آرامش خود ما بوده و جامعه را از التهاب، ناهنجاری و اختلاف دور نگه می‌دارد، چرا که اختلافات، ناشی از پیروی هوای نفس می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تأکید کرد: داشتن روحیه بسیجی ارزشمند می‌باشد و ما در کنار این روحیه به عزت و سربلندی دست یافته‌ایم.

همچنین سرهنگ گراوندی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به اینکه انسان باید واقعیتها را ببیند و برای رضای خدا کار کند و غیر خدا برای او مهم نباشد گفت: قدردان بودن مردم دزفول مهم است و نگاه قدرشناسانه به کار خالصانه افراد مخلص بسیار ارزش دارد؛ این نگاه ارزشمند، مسئولیت مسئولین را سنگین تر کرده که باید بیش از پیش تلاش کنند.

سرهنگ گراوندی افزود: امام جمعه دزفول به نمایندگی از مقام معظم رهبری از نیروهای مسلح و نیروی انتظامی حمایت می‌کند و به آنها نگاه دلسوزا نه و پدرانه دارد؛ این حمایت قابل تقدیر بوده و ما آن را ارج می‌‎نهیم و امیدواریم که خدمتگزار خوبی برای مردم ولایتمدار و قدردان شهرستان باشیم.

سروان مهدی مهدوی نیز اقدامات صورت گرفته را وظیفه کاری خود دانست و گفت:  امید است که بتوانیم پاسخگوی محبت شهروندان باشیم.

شایان ذکر است که جمعی از بسیجیان بدون تشریفات اداری، با حضور سرهنگ گراوندی با تهیه لوح تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی و مخلصانه سروان مهدی مهدوی فرمانده کلانتری شماره ۱۳ شهرستان تقدیر کرده و گفتند که جان بر کف در راستای مأموریت نیروی انتظامی آماده خدمت به شهروندان هستیم.

همچنین از فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول سرهنگ گراوندی نیز جهت بکارگیری و انتصاب فرماندهان لایق تقدیر کردند.