۲۲م، دی ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۲م, دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸ ب.ظ | کد خبر: 86202

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در مراسمی با حضور مجمع خیرین سلامت دزفول، رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول و خانواده مرحوم حاج عبدالرحیم عیدیان احداث پایگاه سلامت روستای سنجر آغاز شد.

امام جمعه دزفول احداث پایگاه سلامت و کارهای خیر را صدقه جاریه دانست و گفت: کار ارزشمندی صورت گرفته و من امروز در ایام فاطمیه شهادت می‌دهم که ملائک بر کسانی که این کار را انجام می‌دهند درود می‌فرستند.

امام جمعه دزفول افزود: حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به واسطه این خدمات می‌باشد؛ ممکن است که این پروژه در حال احداث پروژه بزرگی نباشد ولی کار خیر اگر با اخلاص انجام شود نزد خدا بسیار بزرگ است خصوصا که در این ایام بابرکت صورت گرفته است و امید است که رزق فاطمی برای همگی باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: با انجام چنین کارهای خیر باارزشی، می‌توان زمینه ظهور حضرت ولی عصر(عج) فراهم شود.

همچنین دکترمجدی نسب رییس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت دزفول توضیحاتی در خصوص این پروژه ارائه داد و گفت: این پروژه در حال احداث بیست و دومین پروژه مجمع خیرین سلامت دزفول می‌باشد در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر و برآورد هزینه‌ای بالغ بر یک و نیم میلیارد که توسط خانواده مرحوم عیدیان ساخته خواهد شد که متقبل پرداخت تمام هزینه خواهند شد.

وی افزود: مجمع خیرین سلامت دزفول که  از سال ۱۳۹۱ شروع به کار کرده است تا کنون ۲۱ پروژه به انجام رسانده است؛ ۸ پایگاه سلامت شهری و روستایی، ۵ مرکز جامع سلامت، ۴ پایگاه اورژانس ۱۱۵ و یک مرکز دیالیز و مجموع تمام این پروژه‌ها، ۶۲۰۰ متر زمین و ۷۴۸۲ متر زیربنا دارند.