۲۰م، دی ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹ ق.ظ | کد خبر: 86179

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام غلامعلی‌تبار رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان خوزستان با حضور سرهنگ گراوندی فرمانده نیروی انتظامی و حجةالاسلام صوری رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان دزفول با حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول دیدار کرد.

امام جمعه دزفول در حضور حجةالاسلام غلامعلی‌تبار گفت: تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان دزفول در برقراری نظم و امنیت، برخورد با اشرار و سارقین و ایجاد امنیت باثبات در شهرستان قابل تقدیر است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به همکاری نیروی انتظامی شهرستان در امور فرهنگی و حل معضلات اجتماعی و اخلاقی در جامعه اشاره کرد و افزود: نیروی انتظامی شهرستان دزفول به جایگاه و ترازی که باید داشته باشد رسیده است.

وی همچنین به فعالیت و پیگیری حجةالاسلام صوری در زمینه مسائل اعتقادی و برنامه‌های فرهنگی و دینی شهرستان نیز اشاره کرد.

همچنین سرهنگ گراوندی به توجه ویژه امام جمعه دزفول به نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: امام جمعه دزفول همیشه راهنمایی و توصیه‌هایی را بیان می‌کند و افتخار داریم که که هر اقدامی که در راستای خدمت به مردم صورت می‌گیرد با توجه ایشان می‌باشد.

وی نظم و قانون مندی امام جمعه دزفول را درس آموز دانست و افزود: مایه خرسندی و دلگرمی نیروی انتظامی است که رضایت مندی مردم از اقدامات صورت گرفته در شهرستان، مرهون الطاف امام جمعه است.