۱۳م، دی ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴ ق.ظ | کد خبر: 86055

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در ایام فاطمیه و اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب و خانواده‌های شهدا و جوانان ولایی در مسجد مسلم بن عوسجه گفت: داغ فقدان حاج قاسم پس از گذشت یک سال از شهادت ایشان هنوز تازه است و هر روز جلوه تازه‌ای از اخلاص این مرد الهی رونمایی می‌شود.

امام جمعه دزفول سردار سلیمانی را کوثر بی پایان دانست و افزود: این مرد الهی توانست دلهای تمام آزادگان دنیا را تسخیر کرده، قهرمان و اسطوره ملت ایران و امت اسلامی شود و امروز تمام آزادیخواهان جهان خونخواه حاج قاسم هستند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب سردار سلیمانی یک فرد نیست بلکه یک جریان، اندیشه، تفکر و مکتب است؛ باید نسبت به این مکتب معرفت پیدا کنیم.

وی یاد شهید ابومهدی المهندس و دکتر فخری زاده را گرامی داشت و اظهار کرد: معرفت ما نسبت به شهدا کم است، هرکدام از شهدا ویژگیهایی دارند که می‌توان یک دنیا درباره آن سخن گفت.

امام جمعه دزفول حاج قاسم را آیت الهی دانست که خود تبدیل به عمل صالح شده بود و تصریح کرد: هدف حاج قاسم با ترور و حذف فیزیکی ایشان توسط استکبار هنوز ادامه دارد، و خداوند در قرآن می‌فرماید “اگر یک آیت الهی را نسخ کنیم آیتی بهتر یا همانند آن را جایگزین خواهیم کرد.”

امام جمعه دزفول ضمن تأکید بر اینکه دشمن از تفکر و مکتب حاج قاسم می‌ترسد خاطرنشان کرد: همه شهدا و حاج قاسم در مکتب خود شاخص ولایتمداری داشتند و همین امر موجب شد که به این مقام والا برسند چراکه اگر شاخص درست باشد راه گم نمی‌شود و شهید سلیمانی یکی از شئون عاقبت بخیری را رابطه قلبی و حقیقی با رهبر انقلاب این حکیم فرزانه می‌داند.

شایان ذکر است که در این مراسم حاج صادق آهنگران به مرثیه سرایی و نوحه خوانی پرداخت.