۱۲م، دی ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه محمد رضا خوشکام

به فکر توشه آخرت باشید.

زمان انتشار: ۱۲م, دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 86036

بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَنِ ٱلرَّحِیمِ

وصیت‌نامه محمد رضا خوشکام

سخن از حق و حقیقت. سخن از عدل و عدالت. سخن از مجاهدت و پیروزی. و خلاصه سخن از سعادت تا شهادت است. پس تو ای انسان به چه می‌نازی؟ به کدامین چیز ناقابل این دنیا فخر می‌کنی؟ به زرش به زبورش به لباس فاخرش و یا به مطاع قلیلش؟ پس به خود آی و ببین دنیا محل گذر است. محل آزمایش و امتحان است.

پس از شما می‌خواهم که نظری بر اعمال خود بیفکنید واقعا نسبت به مسائل اسلام و انقلاب چون، یک آزاد مرد فکر بکنید و توشه‌ای برای آخرت خود مهیا بکنید، و ببینید که این جبهه، این میدان رزم، این میعادگاه عاشقان الله، این کربلا، عاشورا، این حسین زمان، رادمرد تاریخ چه‌ها می‌گوید؟ چه می‌خواهد؟ پس بیندیش و ببین که تو الان کجائی و به کجا می‌بایست بروی؟ و به خود نظر بیفکن که از قافله حق و حقیقت که چه‌ها دور ماندی، پس بجنب، بشتاب که فردا دیر است.

قدر امام بزرگوار و انقلاب اسلامی را بدانید. فرمان امام است حق است و امرش واجب است پس حواستان را جمع کنید تا شیطان شما را گول نزند و نفس اماره شما را به بدی بکشاند و به خود غرق نشوید که به خدا قسم ما هر زحمتی که بکشیم وظیفه ماست.

بدانید بسیج مکانی است که سعادت دنیا و آخرت برای انسان به ارمغان می‌آورد.

ایها الناس: حساب اعمال خود را بکشید قبل از اینکه به حساب اعمالتان رسیدگی شود. پاسدار دستاوردهای انقلاب باشید و از روحانیت اسلام پشتیبانی کنید و مقداری به فکر توشه آخرت باشید.

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول