۴م، دی ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, دی ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۸ ق.ظ | کد خبر: 85951

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” اساتید، طلاب و کادر مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول با صدور بیانیه‌ای اظهارات اخیر امجد را محکوم کردند. متن این بیانیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

«قُلْ إِنَّ الْخَاسِرِینَ الَّذِینَ خَسِرُوا أَنْفُسَهُمْ وَأَهْلِیهِمْ یَوْمَ الْقِیَامَةِ ۗ أَلَا ذَٰلِکَ هُوَ الْخُسْرَانُ الْمُبِینُ»

نهاد روحانیت در طول عمر با برکت خود همواره حافظ و نگهبان شریعت مبین اسلام بوده و علمای اسلام در دوران‌های مختلف تاریخی همواره حامی و پشتیبان جریان‌های حق طلب بوده‌اند؛ با طلیعه انقلاب شکوهمند اسلامی امام راحل عظیم الشان(ره) به عنوان پرچمدار اصلی این نهضت تاریخی همواره به ارتباط مستمر بین مردم و روحانیت انقلابی تأکید داشتند و در کنار این، هشدارهای دلسوزانه ایشان در خصوص نفوذ دشمنان در این نهاد مقدس، بیوت برخی بزرگان، کج فهمی و مقدس مآبی ساده لوحانه و … پیش چشم ماست. چرا که در کنار جریان اصیل روحانیت، همواره نحله‌های انحرافی نیز وجود داشته‌اند که چشم امید دشمنان نیز به آنان دوخته شده است.

نمونه بارز این جریان ماجرای قائم مقام ساده لوح و معزول از طرف امام(ره) است که با داشتن سابقه انقلابی و زندان و مبارزه و … اما با القائات مسموم اطرافیان فاسد خود قدم به قدم از نظام و انقلاب فاصله گرفت و بهای این کجروی را با خون کردن دل امام(ره) و انقلابیون و تباه کردن سابقه و سرمایه خود پرداخت.

اکنون نیز هر از گاهی دشمنان با نفوذ در بین نزدیکان این قبیل افراد، آنان را به سمت خود می‌کشانند تا تهمت‌های خودشان را از زبان آنان نثار نظام اسلامی کنند و می‌پندارند این گونه تحرکات و پنجه کشیدن این افراد بر چهره نظام گرهی از کار فروبسته آنان در عناد با اسلام و انقلاب می‌گشاید. زهی خیال محال.

ما طلاب، اساتید و کادر مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول ضمن محکوم نمودن جسارت اخیر یکی از این چهره‌های معلوم الحال به مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(حفظه الله) اعلام می‌داریم عاقبت این بازیچه شدن‌ها در دستان دشمنان اسلام چیزی بیش از اسلاف منحرف آنان نخواهد بود و این افراد قبل از هر چیز خود را در بین مؤمنین و انقلابیون خوار نموده و از چشم انداخته‌اند و جز تباهی آخرت خویش نیز نصیبی از این معرکه نمی‌برند.

البته اگر نصایح دلسوزان بتواند در توقف این روند و هلاکت معنوی این قبیل افراد مؤثر باشد راه توبه باز و آغوش نظام برای بازگشت فراخ است.

                                                                                                              والسلام علی من اتبع الهدی