۲۷م، آذر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵ ق.ظ | کد خبر: 85844

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین نبی زاده مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان با حضور حجج اسلام بیگدلی، حبیب خاکی مدیر مدرسه علمیه آیت الله قاضی(ره)، احسان خاکی مدیر اداره تبلیغات اسلامی دزفول و جمعی از مسئولین فرهنگی شهرستان با امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه دزفول دیدار کرد.

در این دیدار صمیمی در خصوص مسائل فرهنگی شهرستان گفتگو شد و امام جمعه دزفول در خصوص قرارگاه فرهنگی شهرستان و کارهای صورت گرفته درباره امور مساجد و امور فرهنگی شهرستان گزارش مفصلی ارائه داد.

همچنین حجةالاسلام والمسلمین نبی زاده با بیان اینکه می‌توان عملکرد فرهنگی شهرستان دزفول را بعنوان الگویی برای استان، بازنگری کرد افزود: سازمان تبلیغات اسلامی مأموریتهای فراوانی در زمینه‌های مختلف بر عهده دارد؛ می‌توان در این میان مساجد را در رأس مأموریتهای ویژه قرار داد و امامان جماعت ۷ مسجد در مناطق مختلف بعنوان امام محله معرفی شدند که علاوه بر اقامه نمازجماعت، تمام مسائل محله را بررسی و پیگیری کرده و بر آنها اشراف داشته باشند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان افزود: ۳ منطقه نیز بعنوان پایگاه اجتماعی معرفی شدند و شهرستان دزفول در اجرای این طرحها بعنوان پایلوت خواهد بود.