۱۷م، آذر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷ ق.ظ | کد خبر: 85682

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” آئین تکریم و معارفه مدیر رادیو شهری دزفول با حضور رحیمی مدیرکل صدا و سیمای استان و مسئولین شهرستان دزفول در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه دزفول برگزار شد.

سخنان امام جمعه ورئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در این مراسم با اشاره به شهادت دکتر محسن فخری زاده گفت: ناجوانمردانه دانشمند بزرگ ایران را به شهادت رساندند؛ در پی شهادت این شهید بزرگوار، نظام جمهوری اسلامی ایران، استوار و راسخ، انتقام سختی را که مطالبه همه مردم ایران است، از دشمنان خواهد گرفت.

امام جمعه دزفول در تبیین جایگاه و خاستگاه رادیو شهری دزفول گفت: رادیو دزفول فراتر از یک رسانه محلی بوده؛ نماد مقاومت بسیار ارزنده مردم شریف دزفول در دوران دفاع مقدس و نماد فرهیختگی و فرزانگی دزفول است.

وی تصریح کرد: آیت الله قاضی(ره) با صلابت و قاطعیت و با شناختی که از ظرفیت موجود داشتند اصرار بر ابقای رادیو داشته و می‌دانستند که نقطه قوت مرکز استان می‌باشد؛ و تا به امروز تعاملات محکمی با مرکز استان داشته و دارد.

امام جمعه دزفول به سخنان مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری وقت اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند «دزفول با داشتن ادبا، شعرا، فرهیختگان و دانشمندان این دیار، مهمترین مؤلفه یک رسانه را که همان محتوا می‌باشد دارد.»

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: رادیو دزفول در تمام برنامه‌های فر هنگی نقش اساسی و مهمی داشته و بعنوان یک جبهه فرهنگی و قرارگاه بزرگ فرهنگی عمل کرده و حقیقتا زبان گویای مردم فرهنگ‌دوست و فرهیخته شهرستان می‌باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه ظرفیت موجود، مسئولیت مدیر رادیو را سنگین می‌کند اظهار داشت: مرکز خوزستان به دزفول بعنوان یک فرصت نگاه کند تا هم‌افزایی صورت گیرد، چراکه مهمترین و ارزنده‌ترین مؤلفه پیروزی بر مشکلات همدلی و توجه به توانمندی‌های موجود می‌باشد.

حجةالاسلام و المسلمین قاضی ضمن تقدیر از تلاشهای مقدسیان مدیر پیشین و آرزوی موفقیت برای سیدمحمد کاظمینی مدیر جدید رادیو دزفول، خاطرنشان کرد: تلاشهای فراوانی صورت گرفته است ولی نباید به آنها بسنده کرد.

سخنان فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول

همچنین مهندس فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: جایگاه رادیو دزفول را می‌توان از یک شبکه جهانی بالاتر دانست، و علیرغم رشد و توسعه فضای رسانه‌ای و مجازی همچنان جایگاه خود را از زمان جنگ تحمیلی تا به امروز بین مردم دزفول، به خوبی حفظ کرده است.

وی افزود: امید است که با همت و تلاش مسئولان صدا و سیمای مرکز استان و مسئولان شهرستان، دزفول به زودی یک شبکه تلویزیونی مختص خود داشته باشد چراکه این شهرستان در تمام زمینه‌ها از جمله اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و حتی پزشکی ظرفیت، پتانسیل و قابلیت را دارد.

مهندس فرهمندپور ضمن تقدیر از زحمات مدیر پیشین رادیو تصریح کرد: در این مدت تحولاتی در رادیو رقم خورده و امید است که مدیر جدید رادیو نیز در راستای رشد و توسعه رسانه در شهرستان فعالیت چشمگیری داشته باشد.

سخنان سید احمد آوایی نماینده ی مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی

همچنین  آقای سید احمد آوایی نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه رادیو دزفول شنوندگان مختص به خود را دارد گفت: هیچ چیز حتی فضای مجازی جای رادیو را نمی‌گیرد و رادیو محلی منافاتی با رادیو مراکز استان‌ها ندارد و مکمل یکدیگر هستند.

وی با اشاره به اهمیت تعاون و همکاری افزود: هیچ مدیری بدون حمایت همکاران خود نمی‌تواند موفق باشد.

سخنان رحیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان

مسلم رحیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان نیز در این مراسم گفت: این از افتخارات ما است که از خوزستان نیرو صادر می‌کنیم و خوشبختانه عملکرد آنها در استان‌ها نیز بسیار خوب بوده است.

وی با تأکید بر افزایش ساعات رادیو ادامه داد: در افزایش ساعات رادیو، امکانات رادیو و توجه به رادیو، ما هیچ مشکلی نداریم و اگر رادیو آمادگی داشته باشد صبح و بعد از ظهر برنامه اجرا بکنند.

وی افزود: رادیو دزفول با برنامه‌های متنوع مخاطب خود را به سمت رادیو بکشاند و یکی از افتخارات ما میزان مخاطب برنامه‌های رادیو دزفول است.

رحیمی ادامه داد: باید فعالیت‌های عمرانی و زیرساختی در رادیو دزفول پیگیری و ردیف اعتبارات عمرانی رادیو شهری دزفول احیا شود و توجه لازم به امور رفاهی همکاران رادیو شود.

وی خاطر نشان کرد: ظرفیت‌های دزفول که از مهمترین شهرستان‌های استان خوزستان است باید مورد توجه قرار گیرد.

در این نشست از خدمات محمد هادی مقدسیان تجلیل و سید محمد کاظمینی به عنوان مدیر جدید رادیو دزفول معرفی شد.

لازم به ذکر است سید محمد کاظمینی دارای کارشناسی ارشد علوم سیاسی و نزدیک به ۱۹ سال سابقه کار در بخش‌های مختلف رسانه ملی است. همچنین محمد هادی مقدسیان از سال ۱۳۹۱ به عنوان مدیر رادیو دزفول بود و به تازگی به عنوان مدیر تولید صدای اصفهان منصوب شده است.