۳۰م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید حسن پرور زاده

مرگ بر آمریکا باید شعار همه ملت ایران باشد.

زمان انتشار: ۳۰م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 85548

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید حسن پرور زاده

بسم رب الشهداء و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضى‌ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْدِیلًا 

اگر دین محمد برپا نمی‏گرد ، مگر با مرگ من، پس ای شمشیرها مرا در برگیرید.

با سلام به تمام شهیدان گلگون کفن کربلای ایران، بالاخص شهیدان کربلای خوزستان و سلام به امام امت و رهبر گرانقدر اسلام و مسلمین امام خمینی و رئیس جمهور محبوب حجةالاسلام خامنه‏ای و سلام به رزمندگان اسلام در جبهه غرب و جنوب و سلام بر خانواده‏ام .

متن وصیت‌نامه را به عرض می‌رسانم، اینجانب حسین پرورزاده اعزامی از ستاد مقاومت پایگاه مسجد ولی عصر‌(عج) در تاریخ ۱۰/۸/۱۳۶۰ به جبهه حق علیه باطل به همراه دیگر برادران اعزام شدم. ملت ایران باید بدانند که من با اعتقاد کامل به مکتب اسلام محمدی، پا به عرصه میدان گذاشتم، از برادرانم تقاضای بخشش می‌‏کنم که برای آنها برادر خوبی نبودم و در بعضی مواقع از گفته‏های آنها سرپیچی می‌کردم.

از برادران کوچکم همینطور تقاضای بخشش دارم. اگر آنها را بعضی موقعها اذیت کردم، از پدر و مادرم که مرا بزرگ کردند تا بتوانم برای دین خدا جهاد بکنم و همچون قاسم در جبهه به حجله دامادی بروم، از خواهرانم می‌خواهم که مرا ببخشند که نتوانستند در آخرین لحظات عمرم مرا ببینید.

از مادرم می‌خواهم هر وقت برای من دلتنگ شد عکسم را جلوی خود بگذارد تا من را خودش احساس کند. از برادرانم می‌خواهم راه مرا ادامه بدهند. از تمام دوستانم و ملت ایران تقاضا دارم که راه شهیدان را ادامه بدهند و گوش بحرف امام باشند. چراکه پیامهایش الهی است و به گفته مولا علی(ع): هرکس جهاد را گم کند، حق از چنگش بیرون می‌رود از برادرانم و از دوستانم در سطح شهر می‌خواهم که جهاد را گم نکنند.

از پدر معذرت می‌خواهم که او را زیاد اذیت کردم، امیدوارم که مرا ببخشید.

در پایان از تمام آشنایان خداحافظی می‌‏کنم، حق نگهدارتان.

چند شعار داده می‌شود از شهید حسن پرور زاده: مرگ بر آمریکا باید شعار همه ملت ایران باشد. چراکه آمریکا یک ابر قدرت است و شعار دیگر من ـ لاشرقی، لاغربی، جمهوری اسلامی  دیگر وقت شما عزیزان را نمی‏گیرم.

خداحافظ

حسن پرور زاده

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول