۲۳م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید محمد رضا خیری زاده

بیدار شوید و قیام کنید علیه کفر.

زمان انتشار: ۲۳م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 85521

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید محمد رضا خیری زاده

سلام عرض می‌کنم به ملت شهید پرور و غیور مسلمان ایران که من فرزند این ملت هستم و خانواده من در میان این ملت. برادران و خواهران جامعه‌ای که بخواهد حکومت الله را در جامعه حکم فرما شود، امکان ندارد مگر با یک شرط، آن شرط این است که باید شهید بدهد و باید خون بدهد و باید هجرت بکند.

خوشبختانه مکتب ما مکتب هجرت است و مکتب مبارزه است بر علیه مستکبران؛ پس برادران و خواهران مسلمان بیدار شوید و قیام کنید علیه کفر و امیدوارم برادران بسیج بتوانند راه شهیدان را بروند.

اما برای پدر و مادر عزیزم که برای اسلام فرزندی تربیت کرده‌اند که حسین وار در راه خدا بخاطر خدا و قرآن و رسول خدا شهید می‌شود، پدر و مادر عزیزم امیدوارم زیاد خودتان را ناراحت نکنید، زیرا من راه خود را پیدا کرده‌ام.

زیرا امیرالمؤمنین(ع) درباره شهادت گفته‌ است شهادت دری از درهای بهشت است که فقط به سوی اولیای خاص خدا بازمی‌شود. البته اگر من گناهکار سعادت آن را داشته باشم.

پدر و مادر عزیزم: به پدر بزرگ یعنی پدر پدرم مخصوص سلام برسانید و او را دلداری دهید مخصوصا به ننه خیلی زیاد دلداری دهید. به برادران و خواهران بخصوص خواهر کوچکم و برادر کوچکم سلام و به تمامی اعضای خانواده و به تمام فامیلان و آشنایان و به خصوص برادران بسیج خیلی زیاد به فکر آنها بودم، خیلی آنها را دوست دارم و امیدوارم به راهی که سعادتشان است برسند.

والسلام

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدی دزفول