۱۶م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید سیدمرتضی رکنی زاده

شما باید این انقلاب را حفظ کنید.

زمان انتشار: ۱۶م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 85518

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید سیدمرتضی رکنی زاده

إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُبِینًا

هَل مِن ناصر یَنصُرُنی؟: لبیک

من فردی گناهکارم، وگرنه، حضرت امام حسین(ع) در کربلا فریاد کشید و گفت آیا کسی هست مرا یاری کند، می‌گفتم: آری امام در آن زمان که فریاد کرد، آیا کسی هست مرا یاری کند، مگر نمی‏دانست تمام لشکرش کشته شده‏اند، ولی او این فریاد را برای نسل آینده مسلمانان کشید تا آنها درک کنند که زندگی چیست.

امام گفت: زندگی فقط عقیده است و جهاد در راه آن. پس شما ای انسانها، وای برشما اگر زندگی را با ننگ وذلت بپذیرید. و زیر بار این انسانهای خوک صفت که می‌خواهند تمام انسانها برایشان برده  شوند و از همه کار بکشند و هر وقت دلشان خواست آنها را به قتل برسانند؛ اینهائی که این دنیا را ابدی می‏دانند و زندگی سراسر کثافت خودشان را که درآن از هیچ کار پستی بر حذر نیست، ابدی می‌دانند و عقیده‏ای به آخرت ندارند و می‏خواهند مانعی برای شما مسلمانانی که الان بپا خواسته‏اید، و کسانی که بزرگترین رسالت را و آن بدرجه عالی انسانیت رسیدن است برسید.

آنها چون این سرای را جاودانی می‌دانند، می‌خواهند شما را به بردگی بکشند و منافعی را که خدائی که شما را خلق کرده و به شما داده است، از شما بگیرند و برای زندگی احمقانه خود استفاده کنند و شما ای مسلمانان چه رسالت بزرگی بر دوش دارید. شما باید از این انقلاب که در پناه اسلام صورت گرفته است، در راه آن از جان و مال و همه چیز خود در گذرید وآن را حفظ کنید.

امید تمام انسانهائی که در جهان توسط مستکبران ضعیف نگه داشته‌ شده‌اند، به شماست .

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

سیدمصطفی رکنی زاده

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول