۱۹م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۹م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۷ ق.ظ | کد خبر: 85478

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین تکریم و معارفه رییس دانشگاه پیام نور شهرستان دزفول که با حضور معاونت دانشگاههای پیام نور استان، آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس، فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و مسئولین دانشگاه برگزار شد ضمن تبریک اعیاد ماه ربیع الاول و بیان سخنی از پیامبر اکرم(ص) گفت: امید است که با تلاش و کوشش بتوانیم شبیه‌ترین افراد به پیامبر باشیم.

امام جمعه دزفول افزود: دانشگاه و مراکر علمی در دزفول اولویت اول است و باید همه با تلاش فراوان بتوانیم سطح آموزش عالی را ارتقا دهیم چراکه ارتباط مستقیم با فرهنگ جامعه دارد و سطح فرهنگ عمومی نیز افزایش خواهد یافت.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: دانشگاه پیام نور دزفول بدلیل قرار داشتن در منطقه محروم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و علاوه بر علم آموزی و کسب علم و دانش باید از نظر فرهنگی نیز اثربخشی داشته باشد.

رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول افزود: تقید مسئولین به شرکت در جلسات دانشگاهها نشان دهنده رشد فرهنگی مسئولین و اهتمام نسبت به مسائل فرهنگی است که جای تقدیر دارد.

همچنین مهندس فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: مسئولین دانشگاه باید به فکر توسعه و رشد فرهنگی اجتماعی منطقه باشند تا در دل مردم جا داشته باشد و خود از آن حراست کنند.

شایان ذکر است که در این جلسه از خدمات و زحمات ۳ ساله دکتر اکبری رییس پیشین دانشگاه پیام نور دزفول تقدیر و برای دکتر شاحیدر آرزوی توفیق کردند.