۱۷م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱:۱۴ ب.ظ | کد خبر: 85468

به گزارش پایگاه اطلاع  رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار حجةالاسلام خاکی رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول و جمعی از مداحان و ذاکران اهل بیت در ایام الله هفته وحدت ضمن تبریک این ایام خجسته و نورانی گفت: مداحان و شعرا سرمایه بزرگ و اثرگذار در دین و مکتب اهل بیت هستند و قطعا امام زمان (عج) به آنها مباهات می‌کند.

امام جمعه دزفول مداحان، ذاکران و نغمه سرایان اهل بیت علیهم السلام را صف مقدم نبرد حق و باطل در جنگ فرهنگی دانست و از نوای گرمشان تقدیر کرد و افزود: توفیق الهی نصیب شما شده است باید توفیقات الهی را قدر دانست.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: امروز شرایط سختی حاکم است ولی یکی از آثار نزدیکی فرج که در روایات نقل شده، سختی شرایط است و بسیاری از بزرگان نوید و بشارت نزدیک بودن فرج را داده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه باید با صبر و بردباری در مقابل مشکلات، خود را برای ظهور آن حضرت آماده کنیم اظهار کرد: نباید به دشمن اجازه داد که موجبات ناامیدی مردم را فراهم نماید.

امام جمعه دزفول خاطر نشان کرد: ناامیدی بزرگترین گناه است چراکه موجب بازماندن از تلاش می‌شود و دشمن نیز در این راستا تلاش می‌کند؛ امام حسین علیه السلام در سخت ترین شرایط ناامید نشد و مداحان که نغمه سرا و غلام در خانه اباعبدالله الحسین(ع) باید به مردم امید بدهند.

همچنین حجةالاسلام خاکی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول گزارشی از فعالیت این اداره ارائه داد و گفت: رویکرد جدید سازمان تبلیغات ایفای نقش میانی بین امام و امت می‌باشد.

وی در توضیح این رویکرد بیان کرد: مقام معظم رهبری بعنوان امام در رأس و مردم جامعه بعنوان امت می‌باشند، و در حلقه پایین تر امام جمعه بعنوان امام، اداره تبلیغات اسلامی حلقه میانی و مردم نیر بعنوان کسانی که برای انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلام ناب ایفای نقش می‌کنند حضور دارند.

حجةالاسلام خاکی افزود: فعالیتهای سازمان به دو بخش فرهنگی و قرآنی تقسیم می‌شوند و امید است که با تلاش مضاعف فعالیتها را در بستر فرهنگی رشد دهیم.

شایان ذکر است که مداحان و ذاکران اهل بیت که در این دیدار حضور داشتند به مدیحه سرایی پرداختند.