۱۳م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹ ق.ظ | کد خبر: 85360

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” به مناسبت ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموزش آقای رضا مرساقیان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان دزفول در سخنانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته دزفول با تبریک میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت شهدای دانش آموز بویژه شهید حسین فهمیده از اتحادیه انجمن‌های اسلامی بعنوان تشکل امین مقام معظم رهبری نام برد و افزود: این اتحادیه  افتخار دارد تا در کنار سایر تشکل‌های دانش آموزی همچون بسیج دانش آموزی و سازمان دانش آموزی، سنگری مستحکم برای پاسداری از انقلاب اسلامی و ارزشهای آن باشد.

وی افزود: دانش آموزان انجمن‌های اسلامی دزفول به نمایندگی از همه دانش‌آموزان، دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و مبارزه با مستکبرین جهان و پیروی از آرمانهای امام راحل و فرامین مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای را افتخار خود دانسته و همگام و همدل با مردم فهیم ایران اسلامی در رکاب رهبری عزیز به مبارزه با شیطان بزرگ آمریکا و اسرائیل غاصب ادامه خواهد داد.

رضا مرساقیان بیان کرد: دانش آموزان انجمن‌های اسلامی همگام و همدل با سایر تشکل‌های انقلابی و ارزشی به همراهی ملت عزیز ایران اعلام می‌داریم که به هیچ وجه حاضر نیستیم تا به بهانه‌های مختلفی چون برجا‌م‌ها و تحریم‌ها شعار سیاسی عبادی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را کنار بگذاریم.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان دزفول همچنین اقدام رذیلانه رئیس جمهور فرانسه در حمایت از نشریه فرانسوی در جسارت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام را محکوم کرد.

وی اظهار کرد: دانش‌آموزان بیداردل و بصیر ایران بعنوان طلایه داران گام دوم انقلاب اعلام می‌دارند که ان‌شاءالله به زودی با نابودی آمریکای ظالم و ایادی منفور او و بلاخص این غده سرطانی اسرائیل غاصب جشن پیروزی مستضعفین و مسلمانان جای جای جهان برپا خواهد شد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پایان، از رهنمودها و همکاریهای معنوی امام جمعه دزفول و نیز رئیس اداره آموزش وپرورش و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) دزفول قدردانی کرد.