۱۲م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۲م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۵:۵۲ ب.ظ | کد خبر: 85358

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری رسا ۱۷ ربیع الاول ولادت پیامبر رحمت و امام جعفر صادق علیه السلام را تبریک گفت و با اشاره به آیه وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمِیعًا وَلَا تَفَرَّقُوا وحدت میان مسلمانان را ضروری دانست و گفت: روز میلاد نبی مکرم اسلام یکی از بزرگترین اعیاد و یوم‌الله است، باید مسلمانان با وحدت و همدلی مقابل دشمنان مقاومت و ایستادگی کنند.

امام جمعه دزفول افزود: پیامبر گرامی اسلام(ص) پیام آور صلح و دوستی برای انسانیت است و خداوند این شخصیت والا را سرمشق و الگوی نیکو برای بشریت در تمسک به ریسمان الهی معرفی فرموده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی در خصوص اهانت و جسارت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: امروز افرادی که قلوبشان را تاریکی و ظلمت فراگرفته است، نور الهی را برنمی‌تابند و به رسول گرامی اسلام اهانت می‌کنند، ولی باید بدانند که نور خدا خاموش شدنی نیست و همواره حق پیروز و باطل شکست خواهد خورد.

امام جمعه دزفول تفرقه افکنی بین مسلمانان را فتنه دشنان اسلام عنوان کرد و افزود: دشمنان اسلام تلاش می‌کنند که مسلمانان را بدست خودشان تضعیف کنند ولی مسلمانان باید هوشیار باشند و با تأسی به پیامبر گرامی اسلام در مقابل توطئه دشمنان مقاومت کرده و به ریسمان الهی چنگ زنند.

وی به وظایف مبلغین در این مقطع زمانی اشاره کرد و گفت: مبلغین و طلاب وظیفه سنگین تبلیغ و آگاهی بخشیدن به مردم را به عهده دارندو باید با احساس مسئولیت معرفت و بصیرت جوامع بشری را افزایش داده تا دشمن از جهل مردم برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده نکند.