۷م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
دربیانیه امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم دزفول در محکومیت فرانسه

بی تردید توهین به پیامبر خاتم، اهانت بی شرمانه به همه ادیان الهی و همه فرستادگان خداوند متعال است.

زمان انتشار: ۷م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲ ق.ظ | کد خبر: 85243

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول، سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه مشترکی اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کردند.

در این بینیه آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَی اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (توبه، ۳۲)

می‌خواهند نور خدا را با دهان‌های خویش خاموش کنند، ولی خداوند جز این نمی‌خواهد که نور خود را به تمام و کمال رساند، هر چند کافران را خوش نیاید.

در آستانه سالروز میلاد مبارک پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت، مدعیان دروغین فرهنگ و تمدن، به بهانه آزادی بیان، به والاترین، بهترین، نیکوکارترین، آزاداندیش ترین، مهربان ترین، دلسوزترین … انسانی که خدا از اول خلقت تا پایان دنیا آفریده و خواهد آفرید، توهین نموده‌اند.

در کشوری به پیامبر مهربانی و رحمت، رحمة للعالمین، حضرت محمد (ص)، اهانت شده است که به خواست صهیونیست‌های نژاد پرست، هر گونه تحقیق و نوشتن و سخن گفتن در مورد هالوکاست ممنوع و با شدیدترین احکام قضایی مواجه و مجازات می‌گردد.

پیامبر خدا، تنها متعلق به مسلمین نیست. ایشان ادامه دهنده و خاتم همه پیامبران، بخصوص پیامبران اولوالعزم و بویژه حضرت موسی(ع) و حضرت عیسی(ع) است و بی تردید توهین به پیامبر خاتم، اهانت بی شرمانه به همه ادیان الهی و همه فرستادگان خداوند متعال است.

اینجانبان ضمن عرض تسلیت به محضر امام زمان(عج)، رهبر انقلاب و مردم مسلمان و همه آزاداندیشان سراسر دنیا، حرکت زشت و پلید روزنامه فرانسوی و حمایت غیر مسئولانه و مغرضانه و هدف دار رئیس جمهور فرانسه از این اهانت را شدیدا محکوم نموده و خواستار مجازات و عذرخواهی مسببین و حمایت کنندگان این حرکت غیر انسانی هستیم.

ما نیز همراه با همه مسلمانان و آزادگان جهان آمادگی خود را جهت جانفشانی در راه حمایت از دین مبین اسلام و پیامبر اعظم، اعلام می‌نماییم.

وَالسَّلامُ عَلَیْکُم ورَحْمَةُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

                                                                                              قاضی دزفولی امام جمعه دزفول

                                                                                         فرهمندپور سرپرست ویژه فرمانداری دزفول

                                                                              آوایی نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی