۴م، آبان ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲ ق.ظ | کد خبر: 85182

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در اولین نشست هم اندیشی فرهیختگان فرهنگی با حضور روحانیون، فرماندار، نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولین شهرستان دزفول گفت: هدف از تشکیل جلسات هم اندیشی و تبادل نظر و افکار در سطح شهرستان مطالبه گری و در نهایت رسیدن به مطالبات مقام معظم رهبری می‌باشد.

امام جمعه دزفول افزود: مقام عظمای ولایت تأکید دارند نیروهای انقلابی می‌توانند با گرد هم آمدن، بسیاری از مسائل و دغدغه‌ها را تبدیل به گفتمان کنند و راهکار پیشنهاد دهند.

وی تصریح کرد: علاوه بر نقد صحیح باید با در نظر گرفتن چارچوب سازنده، در کنار هم مسائل و مشکلات را در تمام عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و حتی معیشت مردم آسیب شناسی کرده و با اولویت بندی موضوعات، طرح و پیشنهاد ارائه داده و برای اجرایی کردن آن اعلام آمادگی کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امیدوار کردن مردم را از تأکیدات مقام معظم رهبری دانست و اظهار داشت: امید است این نشستها که موجب امیدواری مردم می‌شود، در سایه همدلی و صمیمیت، و با پشتوانه خرد جمعی مشکلات را حل کرده و باری از دوش مردم بردارد.

شایان ذکر است که در این نشست، در خصوص حل مشکلات گفتگو و تبادل نظر شد و راهکارهایی نیز پیشنهاد شد.