۲۴م، مهر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۴م, مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۱۹ ب.ظ | کد خبر: 85119

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان ضمن تبریک انتصاب آقای جمال شیبه گفت: رسیدگی به فقرا سیره بزرگان بوده و ائمه هدی شخصا به نیازمندان رسیدگی می‌کردند.

امام جمعه دزفول افزود: تأکید امام راحل و مقام معظم رهبری همواره بر رسیدگی به نیازمندان بوده و من نیز بعنوان شاگرد این مکتب، رسیدگی به فقرا را سرلوحه قرار داده در چارچوبهای تعریف شده در نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام وظیفه می‌نمایم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به پیشینه بسیار درخشان کمیته امداد در دزفول اشاره و اظهار کرد: تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از مهمترین کارهایی است که بدست امام راحل در این نظام مقدس انجام شده است.

وی تصریح کرد: علاوه بر کمیته امداد، گروههای جهادی و مؤسسات خیریه فراوانی در دزفول هستند که به نیازمندان کمک می‌کنند؛ و دزفول درحوزه امداد رسانی و کمک رسانی به نیازمندان پرونده درخشانی دارد.

امام جمعه دزفول گفت: امروز که معیشت مردم سخت شده، امید است که توفیق یافته و با تلاش مضاعف، بخشی از بار سنگینی که بر دوش افراد آسیب پذیر است برداشته شود.

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: مسئولین شهرستان دزفول آمادگی دارند که در حد توان خود کمیته امداد را در خدمات رسانی به اقشار آسیب پذیر یاری دهند.

شایان ذکر است دراین دیدار که درمحل فرمانداری و با حضورمهندس فرهمندپورفرماندار ویژه شهرستان دزفول و آوایی نماینده مردم دزفول  انجام گرفت از طرف کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با اهدای لوح تقدیر، از زحمات امام جمعه دزفول در رسیدگی به امور نیازمندان تقدیر شد.