۲۸م، مهر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۸م, مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸ ب.ظ | کد خبر: 85080

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سرهنگ گراوندی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دزفول، حجةالاسلام صوری مسئول عقیدتی سیاسی و جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی در اولین روز از هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک اعیاد ماه ربیع الاول گفت: امام علی(ع) در عهدنامه مالک اشتر می‌فرمایند “نیروهای مسلح زینت کشور هستند” و نیروی انتظامی در بین نیروهای مسلح برجسته است، با مردم ارتباط بیشتر داشته و مشکلات مردم را حل می‌کند.

امام جمعه دزفول افزود: سیر تطور و رشد و تعالی نیروی انتظامی در این ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب توفیق الهی و همت نیروهای انتظامی بوده است.

وی اظهار داشت: امروز شاهد نیروی انتظامی منسجم و کارآمد هستیم که متناسب با نیاز جامعه و براساس برنامه ریزی دقیق و سازمان یافته پیشرفت کرده و بخشهای مختلفی راه اندازی کرده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی امنیت را مقوله پیچیده‌ای دانست و تصریح کرد: حفظ و ثبات امنیت، مؤلفه‌های مختلفی دارد که بعضی از آنها برعهده نیروی انتظامی بوده و بازخورد برخی مشکلات اقتصادی، اجتماعی، حقوقی و هجمه فرهنگی دشمن نیز به نیروی انتظامی می‌رسد چراکه نیروی انتظامی ضابط قوه قضائیه است.

امام جمعه دزفول گفت: نیروی انتظامی مسئولیت بزرگ و مهمی برعهده دارد و می‌طلبد برنامه ریزی دقیق و عزم جزم داشته باشد.

امام جمعه دزفول افزود: امنیت نعمت مجهولی است که وقتی از دست رفت قدر آن شناخته می‌شود و ماحصل تلاش شبانه روزی و مستمر نیروی انتظامی و همکاری نیروهای امنیتی و بسیج می‌باشد.

وی تلاش برای حفظ امنیت را مقدس دانست و اظهار داشت: امنیت چون موجود زنده‌ای است و جلوگیری از تعرض در عرصه‌های مختلف و حفظ امنیت، زنده نگه داشتن آن بوده و همانند حیات بخشیدن به جامعه است و جای تقدیر دارد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ضمن گرامیداشت یاد شهید صیادی از شهدای نیروی انتظامی که در راه حفظ امنیت به شهادت رسید خاطرنشان کرد: شهدا و جانبازان نیروی انتظامی راه نورانی و ارزشمند امنیت را با خون خود امضا کردند، باید قدرشناس هدا باشیم و در پیمودن راهشان درنگ نکنیم.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: افراد شرور و مخل امنیت باید از اقتدار نیروی انتظامی بهراسند چراکه اولین پناه مردم در هنگام ظلم و تعرض، نیروی انتظامی است.

شایان ذکر است که امام جمعه دزفول ار کارکنان نمونه ناجا با اهدای لوح، تقدیر کرد.