۲۷م، مهر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۷م, مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴ ب.ظ | کد خبر: 85068

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در پویش مشق احسان در اداره آموزش و پرورش شهرستان دزفول با حضور سرپرست آموزش و پرورش دزفول ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول و آرزوی قبولی عزاداریها و عرض ارادت به ساحت اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: در این ایام بسیاری از مردم در سختی به سر می‌برند ولی به حرمت خون شهدا استقامت می‌کنند.

امام جمعه دزفول افزود: همه وظیفه داریم در حد توان خود به نیازمندان کمک کنیم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی اظهار کرد: به فرموده امام عسکری علیه السلام دنیا همانند بازاری است که در این بازار عده‌ای سود و عده‌ای خسارت می‌کنند که مقصود امام سود و خسارت معنوی می‌باشد.

وی با اشاره به روایاتی از معصومین گفت: فرصتها همانند باد می‌گذرد و شدیدترین غصه‌ها از دست دادن فرصتها می‌باشد؛ باید از فرصتها برای ذخیره آخرت استفاده کرد و بهره برد.

همچنین آقای طحان مسئول انجمن اولیا و مربیان گفت: همزمان با آغاز ماه ربیع‌الاول و هفته پیوند اولیا و مربیان به همت خیرین و دانش‌آموزان ۵۰۰۰ بسته‌ لوازم التحریر و ۷۲ بسته معیشتی به نیت شهدای کربلا و شهدای فرهنگی و همچنین بسته‌های بهداشتی برای توزیع بین دانش‌آموزان نیازمند و مناطق محروم تهیه شده است که با عنوان “پویش مشق احسان” توزیع خواهند شد.