۱۸م، مهر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید احمد یزدی‌زاده‌دزفولی

امیدوارم که اسلام هرچه سریعتر در جهان گسترش یابد.

زمان انتشار: ۱۸م, مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 84889

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه برادر شهید احمد یزدی زاده دزفولی

إِنَّا لِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ   ما زخدائیم وبازگشت همه بسوی اوست.

ای جوانان در صورتی که مسئولین تشخیص بدهند که در جبهه‌ها به شما نیاز است واجب عینی است که در جبهه‌ها حاضر شوید .

با سلام ودرود بر امام زمان(عج) وبا سلام برنائب بر حقش روح خدا خمینی بت شکن وعرض سلام خدمت دوستان وآشنایان وبا سلام خالصانه وگرم بر پدر و مادر و خانواده‌ام.

باری مادرجان: امیدوارم امانتی را که خدا به تو داده بود واکنون دوباره پس گرفته وبا افتخار در راه دین اسلام به آرزوی خویش رسیده ناراحت نباشی و مادر بی‌تابانه به جبهه آمدم تا شاید در جهان باقی یعنی جهان آخرت در درگاه ابدی روسفید باشم ومن درباره پدرم آنچه که می‌توانم بگویم این است که من از داشتن پدرم بسیار بسیار خوشحالم چون بیشتر مواقع من از او روحیه می‌گرفتم.

وخطاب به آنانی که می‌توانند در جبهه‌ها حاضر شوند ولی حاضر نمی‌شوند می‌گویم که در روز حساب جوابی برای این سئوال که چرا فرمان رهبرت را نادیده گرفته‌ای نداری.

و ای خانواده شهدا به شما می‌گویم که شما هم در اجر شهید شریک هستید ومن به تمام کسانی که توانائی آمدن به جبهه را دارند ولی نمی‌آیند می‌گویم در صورتی که مزاری داشتم بر سر مزارم حاضر نشوید که وجودتان مایة ننگ است. وبه تمام دوستان وآشنایان وبه خانواده‌ام می‌گویم که بیشتر از همه چیز برایم فاتحه بخوانید و امیدوارم که اسلام هرچه سریعتر در جهان گسترش یابد وکربلا وقدس ومکه هرچه زودتر از دست این جنایتکاران آزاد شوند.

و در مورد چیزهائی که دارم مقداری ناچیز پول دارم که آنرا در راه خدا انفاق کنید ولباسهایم را به فقرا بدهید ودر پایان به شما توصیه می‌کنم که خواندن قران را فراموش نکنید.

امام را دعا کنید وبرای رزمندگان اسلام از خدا طلب یاری ونصرت کنید وبرای مجروحان طلب شفا وبرای اسیران طلب رهائی وبرای گناهکاران طلب بخشش ومغفرت کنید ودیگر سخنی برای گفتن ندارم.

والسلام           احمد یزدی دزفولی

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس