۲۱م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱ ب.ظ | کد خبر: 84445

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) از سوی امام جمعه، نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول بیانیه مشترکی در محکومیت این اقدام بی‌شرمانه نشریه فرانسوی صادر شد.

در این بیانیه آمده است:

باسمه تعالی

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

اقدام زشت و پلید نشریه فرانسوی، در توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام، حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) جان بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان و میلیاردها انسان آزاده از دیگر ادیان الهی را آزرد و جریحه دار کرد.

این اولین بار نیست که شیطان و عوامل پلیدش، پیامبر رحمت و مهربانی را مورد هجوم تبلیغاتی خود قرار می‌دهند، غافل از این که صدای رسای محمد(ص) و آموزه‌های دین مبین اسلام، به لطف خداوند، مانا و ماندگار تا یوم الحساب بوده و هر روز بر خیل عاشقان پیامبر گرانقدر اسلام در جهان افزوده می‌گردد و دوران استفاده ابزاری از عنوان آزادی بیان، در کشورهایی که هر گونه نوشتن و گفتن از موضوعاتی چون هولوکاست موجب پیگرد و زندان می‌گردد، به پایان رسیده است.

مردم ما سوگوار این جسارت و اهانتند، که امام صادق(علیه السلام) می‌فرماید: نَفَسُ المَهمومِ لِظُلمِنا تَسبیحٌ وَ هَمُّهُ لَنا عِبادَةٌ .

اینجانبان ضمن عرض تسلیت به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، به دلیل این اهانت نابخشودنی، همچنین رفتارهای هنجارشکنانه تعداد معدودی از گردشگران غیر بومی در یکی از بوستان‌های شهرستان دارالمؤمنین دزفول که در پنج شنبه شب اتفاق افتاد را محکوم نموده و پیگیر پایان دادن به این حوادث ناگوار و برخورد قاطع با عوامل آن خواهیم بود.

بی تردید انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر، با تذکر لسانی، به عنوان یک وظیفه دینی، اجتماعی و همگانی می‌تواند راهگشای این گونه مسائل و لبیک عملی به پیشگاه مولایمان حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) در انجام بزرگترین هدف قیام ایشان که همانا فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود، می‌باشد.

                                                                                            سید محمد علی قاضی دزفولی

                                                                                                     امام جمعه دزفول

                                                                                                     سید احمد آوایی

                                                                              نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی

                                                                                                     علی فرهمند پور

                                                                                            سرپرست فرمانداری ویژه دزفول