۲۰م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در دیدار امام جمعه دزفول و سردار حسین نژاد با خانواده شهید ولایتی

امام جمعه دزفول: همه مردم و مسئولین باید همواره یادآور جایگاه و مقام شهید باشند.

زمان انتشار: ۲۰م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۳ ب.ظ | کد خبر: 84423

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول به اتفاق فرمانده لشکر عملیاتی سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان با خانواده شهید مدافع امنیت شهید حسین ولایتی در سالروز شهادت این شهید والامقام دیدار کرد.

امام جمعه دزفول در این دیدار که سردار حسین نژاد، سرهنگ لیلی زاده و جمعی دیگر از فرماندهان حضور داشتند دیدار با خانواده شهدا را انجام وظیفه و توفیق الهی دانست و گفت: مرتبه‌ای که شهدا نزد خداوند دارند مقامی است که کمتر کسی می‌تواند به آن معرفت پیدا کند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: بالاترین مقام نزد خداوند متعلق به شهید است و البته خانواده شهدا که تربیت کننده و پرورش دهنده شهید بوده‌اند نیز نزد پروردگار جایگاه ویژه‌ای دارند.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: همه مردم و مسئولین باید همواره یادآور جایگاه و مقام شهید باشند چراکه انقلاب اسلامی و نهضت امام(ره) برای احیای اسلام صورت گرفت و جوانان با فدا کردن جان خود، جانبازان و خانواده شهدا با صبر و استقامت خود همه در این انقلاب و نهضت نقش داشته‌اند.

وی افزود: پیام دیدار با خانواده شهدا تجدید بیعت با خون پاک شهدا و راه نورانی آنها که تبعیت از ولایت و دفاع از ارزشها بوده است می‌باشد.

امام جمعه دزفول با استناد به سخنان شهید سردار سلیمانی مبنی براینکه “ما ملت شهادتیم، ما ملت امام حسینیم” تصریح کرد: شهدا با تأسی با امام حسین علیه السلام جان خود را فدای اسلام و کشور نمودند.

امام جمعه دزفول افزود: امنیت، عزت، سربلندی و افتخار میهن و نظام مقدس جمهوری اسلام بواسطه خون پاک شهدا است.

وی خاطرنشان کرد:  اگرچه با بصیرت مردم دشمن در به فراموشی سپردن یاد و نام شهدا ناکام خواهد ماند ولی با یادآوری شهدا این مشعل نورانی همیشه فروزان خواهد ماند.

همچنین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه حضرت ولیعصر(عج) گفت: دیدار با خانواده شهدا کسب فیض است و در موفقیت در ادامه راه شهدا و گم نکردن راه قطعا تأثیر گذار خواهد بود.

شایان ذکر است که خانواده شهید مدافع امنیت شهید حسین ولایتی به منظور جذب جوانان به راه و مکتب شهدا، در منزل شخصی شهید سفره عقدی گسترده‌اند برای کسانی که تمایل دارند زندگی خود را به نام شهدا مزین و متبرک کنند و نیز هزینه عاقد برای کسانی که نیازمند هستند از طرف خانواده شهید پرداخت می‌شود.

همچنین هزینه برگزاری مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت این شهید بزرگوار به آزادی یکی از زندانیانی که در مدت حبس اصلاح شده اختصاص یافته است.

در این دیدار تابلوی نفیسی به منظور یادبود شهید به خانواده شهید حسین ولایتی اهدا شد.