۲۰م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۰م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹ ق.ظ | کد خبر: 84407

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سردار حسین نژاد فرمانده لشکر عملیاتی سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان و سرهنگ لیلی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول گفت: امنیت موجود ثمره تلاش بی وقفه و قابل تقدیر نیروهای مدافع انقلاب و نظام بسیج و سپاه می‌باشد که غالبا دیده نمی‌شود.

امام جمعه دزفول افزود: گاه دشمن با فضاسازی و با توطئه سعی در منحرف کردن اذهان نسبت سپاه و نیروهای ولایی دارد که باید مراقب بود و فریب دشمن را نخورد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: زحمات و تلاشهای صورت گرفته باید بیان شوند تا مردم مطلع شده و قدر امنیت را بدانند.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: نیروهای مسلح سپاه و بسیج با ایثار و جانفشانی برای برقراری امنیت و حفظ نظام در برابر فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمنان و بدخواهان تلاش می‌کنند.

وی با ارائه گزارشی از حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) دزفول تصریح کرد: بر امور فرهنگی شهرستان متمرکز شده‌ایم و در همین راستا ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بسیار فعال و برای سربلندی شهرستان دزفول تلاش می‌کند.

همچنین سردار حسین نژاد فرمانده لشکر عملیاتی سپاه حضرت ولیعصر(عج) استان خوزستان گفت: مقام معظم رهبری در تمام عرصه‌ها بسیار نکته سنج و دقیق هستند، همه ما نیز باید به پیروی از ایشان دقیق و سنجیده عمل کنیم.