۱۸م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۲ ب.ظ | کد خبر: 84397

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی در دیداردکتر علی قمیشی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول با تقدیر از مدیران پیشین این دانشگاه و مجموعه کادر پزشکان، پرستاران و دیگرمدافعان سلامت در شرایط سخت دوران کرونا به برپایی رزمایش مواسات و  همدلی با همیاری نیروهای جهادی، خیرین و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) پرداخت و افزود: در این شرایط علاوه بر توزیع بسته های معیشتی در بین افراد نیازمند کار غربالگیری و راه اندازی درمانگاههای سیار در مناطق روستایی نیز انجام گرفت.

امام جمعه دزفول افزود: این همکاریها با همدلی و برنامه ریزی مشترک با مسئولان محترم شوش در این شهرستان نیز ادامه یافت.

امام جمعه دزفول: دانشگاه علوم پزشکی دزفول می‌تواند درراستای خدمت به مردم همچنان توسعه یابد

امام جمعه دزفول از مجموعه بیمارستانهای موجود در شهرستان از جمله مرکز درمانی امام حسن مجتبی(ع) که بخاطر هزینه‌های رایگان آن حتی در سطح کشور مطرح است بعنوان ظرفیتهای بالقوه این شهرستان نام برد که می‌تواند در راستای خدمت به مردم همچنان توسعه یابد.

امام جمعه دزفول با آرزوی موفقیت برای دکتر قمیشی و تشکر از خدمات ارزشمند مدافعان سلامت، از ایشان خواست کار خدمات رسانی به بهداشت و درمان مردم در همه نقاط شهرستان دزفول را تکمیل و توسعه دهند.

دکتر قمیشی: خدمت به مردم دزفول مایه مباهات و افتخار است

همچنین دراین دیدار دکتر قمیشی سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی دزفول خدمت به مردم شهرستان دزفول را مایه مباهات و افتخار دانست و افزود: کسب آمادگی و ایجاد فضای مناسب و تقویت انبار دارویی و تجهیزات پزشکی برای مقابله با شرایط کرونایی از اولویت های مهم این دانشگاه است.

وی افزود: این آمادگی ان‌شاءالله در شهرهای تحت پوشش این دانشگاه یعنی شوش دانیال و گتوند نیز فراهم خواهدشد.

دکتر علی قمیشی همچنین در مصاحبه کوتاه با این پایگاه اطلاع رسانی که عصر امروز در نهاد امامت جمعه دزفول صورت گرفت اظهار داشت: برنامه اصلی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تداوم و ارتقای خدمات رسانی بهداشت و درمان به مردم عزیز است.

وی افزود: در حال برنامه ریزی در راستای افزایش کیفیت و کمیت خدمات درمانی به مردم و رشد و ارتقای درجه علمی دانشگاه در سطح کشور هستیم.

گفتنی است با ابلاغ دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر علی قمیشی از تاریخ ۱۲ شهریورماه جاری به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دزفول منصوب شد.