۱۷م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۰ ب.ظ | کد خبر: 84369

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار با ائمه جمعه پیشین و جدید شهرستان شوش دانیال حضور حجةالاسلام علیزاده اصل امام جمعه شوش را به این شهرستان تبریک گفت و از ایشان بعنوان یک نیروی ولایتمدار و جوان نام برد که می‌تواند در حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی شوش نقش فعال و سازنده داشته باشد.

امام جمعه دزفول افزود: حجةالاسلام والمسلمین علیزاده اصل از ائمه جمعه موفق استان در تمام عرصه‌ها خصوصا در مسائل فرهنگی بوده است که امامت جمعه شهرستان امیدیه را به عهده داشته است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی با اشاره به انجام کارهای ماندگار امام جمعه پیشین شوش گفت: حجةالاسلام والمسلمین امام نزدیک به ۳ دهه در منصب امامت جمعه شوش تلاش و مجاهدت کرده است که قابل تقدیر می‌باشد.

امام جمعه دزفول افزود: را ه اندازی ۴ حوزه علمیه در شهرستان شوش از جمله کارهای ماندگار حجةالاسلام والمسلمین امام می‌باشد که با تربیت علما و طلاب، میراث گرانبهای ایمان و تدین مردم شوش را حفظ و نهادینه می‌کند که بزرگترین نعمت محسوب می‌شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطر نشان کرد: امام جمعه شوش در تمام عرصه‌های سیاسی و اجتماعی و در حل مسائل و مشکلات تلاش فراوان داشت.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: امام جمعه شوش نزدیک ۳۰ سال هدایت مسائل فرهنگی و دینی شهرستان را عهده دار بود و با  تدبیری که اندیشیده شد و مدیریت حوزه علمیه توسط این بزرگوار، مردم شوش از نعمت وجود ایشان بهره خواهند برد.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: با مدیریت و تدبیر حجةالاسلام والمسلمین محمدزاده مسئول پیشین دفتر نمایندگی ائمه جمعه استان، انسجام و وحدت و هم افزایی بین ائمه جمعه استان ایجاد شده و استان خوزستان یکی از موفق ترین استانها درخصوص داشتن ائمه جمعه ولایی می‌باشد.

شایان ذکر است که هفته گذشته آئین تکریم و معارفه امام جمعه شوش صورت گرفت و در این مراسم حجةالاسلام والمسلمین علیزاده اصل بعنوان امام جمعه شوش معرفی شد.