۱۶م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۲ ب.ظ | کد خبر: 84342

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی با حضور در هیئت محبان امیرالمؤمنین علی(ع) و قدردانی از زحمات آنها، توفیق خدمت در دستگاه اباعبدالله الحسین(ع) را رحمت واسعه خدای متعال برشمرد و گفت: در این دستگاه هرکس خدمت نماید، قدمی بردارد و یا قلمی بنگارد برای او یک نعمت بزرگ بشمار می‌رود.

امام جمعه دزفول افزود: محرم امسال شهرستان دزفول با برنامه‌ریزی صحیح هیآت و مسئولین، باشکوه برگزار شد و این امر نتیجه توجه به سرمایه‌ها و توانمندی داخلی شهرستان است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه به فرهنگ داخلی را ضروری دانست و خاطر نشان کرد:  وحدت، همدلی و همراهی مردم و مسئولین بویژه فرماندار در این زمینه نتیجه خوبی را به دنبال داشت.

امام جمعه دزفول انتخاب سه نقطه اصلی شهر دزفول را جهت عزاداری توفیقی الهی برشمرد و اظهار کرد: قبل از ورود به ماه محرم، در جلسات متعدد، تصمیماتی برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص نحوه برگزاری مراسم عزاداری با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اهمیت سلامت مردم اتخاذ شد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی استقبال معنوی از آئین‌های محرم، بویژه در روستای سید نور را کم نظیر دانست و افزود: عزاداریهای شهرستان دزفول از عصر تاسوعا تا عصر عاشورا چهار بار از صدا و سیمای مرکز خوزستان پخش شد و این باعث سربلندی دزفول و تبلیغی در برابر وهابیت گردید.

امام جمعه دزفول هیئت محبان امیرالمؤمنین علی(ع) را هیئت فرهنگی در شهر دزفول خواند و افزود: استقبال مردم از برنامه‌های خالصانه و معنوی این هیئت مطلوب بود و از این منظر شایسته قدردانی است.

وی افزود: این امر وظیفه برادران عزیز این هیئت را در برپایی مناسبت‌های مذهبی دیگر سال، سنگین‌تر خواهد کرد.

شایان ذکر است حسن محب پور مسئول هیئت محبان امیرالمؤمنین علی(ع) با اهدای لوح تقدیر از تلاشهای بی‌شائبه و زحمات صادقانه حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دهه اول محرم تقدیر و تشکر کرد.