۱۶م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۶م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۴ ق.ظ | کد خبر: 84321

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در آئین معارفه امام جمعه جدید شوش که با حضور جمعی از اساتید و روحانیان استان و نیز حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی امام جمعه موقت دزفول در مصلای شوش برگزار شد، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در ابتدای این آئین با تقدیر از حضور آیت الله موسوی جزایری، آیت الله حیدری و دیگر روحانیان بویژه هیئت اعزامی دزفول از نقش ارزشمند حجةالاسلام والمسلمین امام، امام جمعه سابق شوش در طول سالها خدمت به اسلام و مردم عزیز شوش دانیال تقدیر کرد.

امام جمعه اهواز همچنین با اشاره به مشکلات هفت تپه گفت: رفع مشکل کارخانه کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مطالبه جدی مردم خوزستان است و باید مشکلات بعد از خصوصی سازی این شرکت برطرف شوند.

حجةالاسلام والمسلمین عبدالنبی موسوی‌فرد افزود: واگذاری کارخانه نیشکر هفت تپه به مدیریت فعلی آن در راستای خصوصی سازی از اول اشتباه بود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان درخصوص واگذاری شرکت‌ها و کارخانجات به بخش خصوصی بیان داشت: کارخانه‌ای که عملکرد خوبی دارد بعد از واگذاری به بخش خصوصی باید عملکرد آن بهتر و درخشان‌تر شود.

وی خواستار نظارت جدی بر عملکرد شرکت‌ها و کارخانه‌های واگذار شده به بخش خصوصی شد و افزود: بخش خصوصی بعد از تحویل گرفتن یک شرکت باید بتواند تولید و اشتغال را در آن شرکت افزایش دهد.

امام جمعه اهواز گفت: نظارت بر شرکت‌های واگذار شده به بخش خصوصی برای رعایت الزامات و پرداخت حق و حقوق قانونی کارگران ضروری است.

زعیم حوزه‌های علمیه استان خوزستان نیز در این آیین از عملکرد حجةالاسلام والمسلمین  سیدمحمد امام در مدت ۲۹ سال تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

آیت الله محمدعلی موسوی جزایری افزود: خدمات شایسته امام جمعه شوش به ویژه در حوزه علمیه ماندگار است و امیدواریم بعد از بازنشستگی در حوزه علمیه این شهرستان ادامه خدمت خواهند داشت.

در این مراسم آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان، مسئولان شهری، عشایر و سادات، نیروهای نظامی و انتظامی نیز حضور داشتند.

در پایان این مراسم از خدمات ۲۹ساله حجةالاسلام والمسلمین سیدمحمد امام تکریم و حجةالاسلام مهدی علیزاده اصل امام جمعه سابق امیدیه به عنوان امام جمعه جدید شوش معرفی شد.