۱۵م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۵م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۲ ب.ظ | کد خبر: 84316

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و هیأت همراه روز پنجشنبه از طرح پل میانرود دزفول دیدن و در جریان مشکلات منطقه قرار گرفت.

در جریان این سفر، نمایندگان دزفول و شوشتر در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار دزفول در محل پل میانرود از رئیس مجلس شورای اسلامی استقبال کردند.

سخنان رئیس مجلس شورای اسلامی

محمدباقر قالیباف همراه با مسئولان استانی در این بازدید در جریان کامل طرح نیمه تمام پل میانرود قرار گرفت و برای رفع مشکلات آن خواستار همکاری مسئولان کشوری و استانی شد.

رییس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تعریف اعتبار ملی برای تکمیل پل میانرود گفت: احداث این پل در راستای پدافند غیرعامل ضروری است.

دکتر قالیباف افزود: کانال‌های آب و زهکش‌های زمین‌های کشاورزی این منطقه نیز در حریم و مسیر جاده قرار گرفته است، این موضوع می‌بایست سامان‌دهی شود؛ تلاش می‌کنیم پروژه پل و جاده همزمان به نتیجه برسد، در برنامه جمع‌بندی روز جمعه راهکارهای این پروژه نیز ارائه خواهد شد.

سخنان امام جمعه دزفول

امام جمعه دزفول نیز در جریان این بازدید گفت: بخش مرکزی میلیون‌ها تن محصول کشاورزی تولید می‌کند و نیروهای مستعدی در سطح کشور پرورش می‌دهد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: هفته گذشته نیز استاندار خوزستان و هیأت همراه برای کلنگ زنی جاده‌های دسترسی به این پل، به دزفول آمدند.

امام جمعه دزفول خواستار تسریع در روند احداث پل میانرود شد و تصریح کرد: تکمیل جاده صفی آباد به میانرود موجب رونق و شکوفایی کشاورزان و شرکت‌های کشت و صنعت منطقه می‌شود.

همچنین توجه به جوانان، اشتغال و معیشت مردم خواسته اعضای شورای شهر و امام جمعه میانرود از رئیس مجلس در این بازدید بود.

احداث پل میانرود از مجلس ششم آغاز ولی پس از ۲ سال رها شد؛ بخش مرکزی دزفول با احداث پل میانرود از بن بست خارج می‌شود.