۱۳م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸ ق.ظ | کد خبر: 84253

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار رئیس جدید اداره صنعت و معدن و تجارت ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) گفت: اداره صمت ادغام سه اداره است که هرکدام عرصه وسیعی داشته و اقتضای کار اداره صمت تلاش گسترده، نگاه وسیع و حرکت بر مدار قانونمداری و ضابطه‌مندی می‌باشد.

امام جمعه دزفول افزود: باید طبق قانون و بدور از سلایق شخصی عمل شود تا از مسیر اصلی و صحیح کار منحرف نشد؛ باید توجه داشت که، باید به وسعت کار، مقررات و ضوابط توجه ویژه شود تا به مسیر اصلی بازگردد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: نباید وسعت کار و زیادی مشکلات مسئولین را گیج کرده و از مسیر اصلی منحرف کند بلکه باید با تفکر نظام مند اولویت‌ها را مشخص و تمام کارها را به اقتضای خود پیش برد تا گره مشکلات باز شود.

وی خاطرنشان کرد: اداره صمت ظرفیت گسترده‌ای دارد، با استفاده از ظرفیتهای موجود باید بهره‌وری را افزایش داد.

امام جمعه دزفول با اشاره به نامگذاری سالها از سوی مقام معظم رهبری گفت: بخش عمده‌ای از معیشت و اقتصاد مقاومتی به این اداره ارتباط دارد، امید است تحولاتی در زمینه کار و کسب، اصناف، صنعت، معدن و تجارت صورت گیرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی ملاک و معیار را مرّ قانون دانست و تأکید کرد: برای بازگرداندن این قطار به ریل اصلی، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و در صورت حرکت در مسیر قانون مسئولین شهرستان حمایت خواهند کرد.

همچنین غلامی رئیس اداره صمت دزفول گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های قابل اجرا برای بهبود وضعیت شهرستان ارائه داد.