۱۲م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۲م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹ ق.ظ | کد خبر: 84166

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول با حضور در حسینیه اعظم ساهپوشان ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان گفت: محله سیاهپوشان همچون دیگر محلات افتخار نوکری اباعبدالله الحسین را دارد و امسال به گونه دیگری ارادت، محبت و مودت خود را به ساحت اباعبدالله الحسین علیه السلام به منصه ظهور رسانده است.

امام جمعه دزفول افزود: هرساله در ایام سوگواری سیدالشهدا شاهد گستردن سفره‌های اطعام بوده‌ایم و همه از خوان گسترده اباعبدالله الحسین(ع) در تمام تکایا و حسینیه‌ها و منازل بهره‌مند شده و می‌توان گفت که همه در ماههای محرم و صفر مهمان امام حسین(ع) بوده‌ایم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: امسال علیرغم وضعیت کرونایی مردم متدین و ولایتمدار و عاشق اباعبدالله الحسین(ع) کم نگذاشتند و امروز نیز صحنه زیبای دیگری در دفتر گرانقدر عزاداری سرور و سالار شهیدان ترسیم کردند.

وی اظهار کرد: متدینین هیأت سیاهپوشان با ابتکاری ارزنده بجای اطعام و ضیافتهای هرساله دهه محرم به نام اباعبدالله الحسین(ع) اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی و توزیع آنها بین نیازمندان نمودند و این عمل نیک را برای روز قیامت، روزی که انسان نیاز دارد که کفه ترازو از عمل صالح خالی نباشد ذخیره کردند.

وی خاطرنشان کرد: سیره اهل بیت علیهم السلام توجه به نیازمندان و دستگیری از آنها بوده است و هیچ شیعه خالص امیرالمؤمنین نیست که در زندگی و اخلاقش کمک به فقرا دیده نشود.