۵م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۵م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۷ ب.ظ | کد خبر: 83978

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در دیدار سرهنگ لیلی زاده فرمانده جدید سپاه ناحیه دزفول به توصیف شهرستان دزفول، علما و بزرگان، و شهدای این دیار پرداخت و گفت: شهرستان دزفول علمای زیادی داشته است و آیت الله قاضی نمونه‌ای از بزرگان و علمای شهرستان می‌باشد و همچنین شهیدان دانش و سبحانی از شهدای روحانی مبارز این شهرستان بوده‌اند که همگی موجب مباهات شهرستان می‌باشند.

امام جمعه دزفول افزود: هرجا به تدین و دینداری مردم توجه داشته و در این زمینه سرمایه ‌گذاری شده است به اهداف مورد نظر دست یافته و هرگاه به تدین مردم بی توجهی شده است برنامه‌ها ناموفق بوده‌اند.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی به دیدار فرمانده سپاه با ستاد امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: دزفول ظرفیتهای فراوانی دارد از جمله ستاد اجرایی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان که مخلصانه در راه خدا جهاد می‌کنند.

وی تصریح کرد: گردشگری در دزفول از جهتی موجب رونق اقتصادی بوده و معیشت مردم را رونق می‌بخشد ولی بودجه‌ای از استان برای تأمین تفریحگاهها در نظر گرفته نشده است.

امام جمعه دزفول به اهمیت وجود امنیت اشاره و اظهار کرد: در پی رونق گردشگری در دزفول ایجاد باغ ویلاها معضل بزرگی برای شهرستان شده‌اند.

وی تصریح کرد: ظرفیتهای دزفول به اندازه‌ای است که به مانند یک استان عمل می‌کند؛ دزفول تنها شهرستانی است که ۱۲ شهر اقماری و ۴ امام جمعه دارد و اینها خود ظرفیتهای فراوانی ایجاد کرده است.

امام جمعه دزفول با اشاره به برقراری وحدت و همدلی تأکید کرد: با وجود وحدت بین مسئولین و مردم در دزفول زمینه کار فراهم شده و جای هیچ بهانه‌ای نمانده است.