۳م، شهریور ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳م, شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۳:۴۰ ب.ظ | کد خبر: 83936

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه دزفول ضمن تسلیت شهادت اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: امام حسین(ع) در حدیثی پس از توصیه به تقوا فرمودند خداوند ضمانت کرده است که تقوا پیشگان را به حالی که از آن راضی هستند منتقل نماید و امیدواریم که رزق ما در ماه محرم، محبت و مودت اهل بیت علیهم السلام باشد.

امام جمعه دزفول با اشاره به سخنی از امام حسین(ع) افزود: خداوند به واسطه تقوا و اخلاص حسینی که شهید حاج قاسم سلیمانی داشت به مقام علمداری امام حسین(ع) رفعت داد و این شهید بزرگوار شایسته این مقام بود.

امام جمعه دزفول در این آئین که سردار شاهوارپور و مدیران و مسئولین شهرستان حضور داشتند اظهار داشت: تکریم و قدرشناسی سنت حسنه‌ای است چراکه شاخص خدمت حاکم است.

وی افزود: سرهنگ سعادت زاده فرمانده پیشین سپاه ناحیه دزفول دارای کارنامه‌ای پربار می‌باشد که به خوبی ادای وظیفه کرده است و در تمامی عرصه‌ها چون امنیت، عرصه‌های سیاسی اجتماعی و امور فرهنگی با بصیرت عمل کرده و موجبات وحدت را فراهم آورد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی خاطرنشان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دزفول به دبیری سرهنگ سعادت زاده چندین مرحله در استان رتبه و مقام برتر را کسب کرده است و ستاد با مدیریت و اشراف ایشان عملکرد خوبی ارائه داده است.

امام جمعه دزفول با آرزوی موفقیت و ترفیع مقام برای سرهنگ سعادت زاده به سرهنگ لیلی زاده تبریک گفت و افزود: امید است که سرهنگ لیلی زاده با تلاش همین مسیر را ادامه دهد و قطعا مسئولین و مجموعه‌های مختلف همراه خواهند بود و امید است که خالصانه به اسلام و ولایت خدمت کند.

سردار شاهوارپور: شکست دشمن در عرصه‌های مختلف مرهون فرهنگ عاشورایی است

در ادامه این مراسم فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با اشاره به مواجهه ایران با سختی‌های فراوان در ۴۱ سال گذشته گفت: ماندگاری جمهوری اسلامی و شکست دشمن در عرصه‌های مختلف مرهون فرهنگ عاشورایی است.

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور افزود: دشمن با توجه به وجود وحدت بین مردم ایران نتوانسته موفقیتی کسب کند لذا تمام تلاش خود را برای شکستن این وحدت بکار گرفته است.

وی اطاعت از رهبری و ولایت فقیه را برای قوام نظام ضروری دانست و گفت: چالش‌ها و حوادث زیادی در کشور رخ داد که اگر محوریت و ورود مقام معظم رهبری نبود، گذشتن از آنها غیرممکن بود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی: سپاه مؤمن از ویژگی‌های این نهاد است

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین سپاه مؤمن را از ویژگی‌های این نهاد دانست و گفت: سپاه با بهره وری بالا از حداقل امکانات بیشترین استفاده را می‌برد.

سید احمد آوایی با اشاره به دوران مسئولیت خود در ناحیه مقاومت بسیج دزفول افزود: دزفول در آن ایام امنیت بخش‌هایی از خوزستان تا کردستان را تأمین می‌کرد و به این مناطق نیرو اعزام می‌کرد.

وی با بیان اینکه نام امام حسین(ع) توأم با پیشرفت بوده است، ادامه داد: مجموعه حزب الله به تنهایی بدون دخالت ارتش لبنان مقابل اسراییل ایستاد و مردم ایران با نام امام حسین(ع) هشت سال مقابل دشمن مقاومت کردند.

شایان ذکر است که سرهنگ لیلی زاده به فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دزفول منصوب و از زحمات و تلاشهای سرهنگ سعادت زاده تقدیر شد.