۲۱م، مرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۲۱م, مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۲۷ ب.ظ | کد خبر: 83722

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” در دهه امامت و ولایت و در آستانه عید غدیر خم، مسئولین و خادمین هیئت روضةالزهرا (س) با حجةالاسلام والمسلمین قاضی امام جمعه دزفول در نهاد امامت جمعه دزفول دیدار کردند.
امام جمعه دزفول با اشاره به اینکه همیشه پیرو قانون و منویات مقام عظمای ولایت بوده‌ایم گفت: در برگزاری برنامه‌های ماه محرم تابع ستاد ملی مبارزه به کرونا خواهیم بود تا هم سنتهای حسنه عزاداری را حفظ کنیم و هم در محضر رهبرمان روسفید باشیم.
حجةالاسلام والمسلمین قاضی تدین و دینداری مردم دزفول را ریشه دار خواند و افزود: سنتهای عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام در دزفول سنتهای برجسته‌ای بوده است و کوچک و بزرگ، پیر و جوان دلباخته و دلسوخته سیدالشهدا علیه السلام می‌باشند.
امام جمعه دزفول درخصوص لزوم برگزاری مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام تصریح کرد: خوشبین هستم که به برکت روضه و مجالس سیدالشهدا این بلاها دفع خواهد شد.
همچنین مسئولین هیئت روضةالزهرا (ع) گفت: علاوه بر سیادت و بزرگی بیت آیت الله قاضی، همواره جایگاه نهاد امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه را مقدس دانسته و چون همیشه خود را سرباز ولایت می‌دانیم و دیدار با نماینده ولی فقیه را توفیقی از جانب خداوند به حساب می‌آوریم.