۹م، مرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۹م, مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ | کد خبر: 83504

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در دیدار احمد سالم رئیس جدید آبفا شهرستان دزفول ضمن تقدیر از تلاشها و خدمات این اداره گفت: تلاشهای اداره آب و فاضلاب، مؤثر و اساسی در جامعه هستند که اگر نباشد مردم از نعمت الهی آب محروم خواهند ماند.

امام جمعه دزفول اداره آبفا دزفول را مجموعه باسابقه‌ای دانست که افراد توانمندی حضور دارند و افزود: امید است که با  مدیریت صحیح، این توانمندی‌ها بکار گرفته شود و نتیجه آن خدمت به مردم باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: فرصت برای خدمت به بندگان یکی از نعمتهای الهی است که باید بتوان از این فرصتها استفاده کرد؛ چراکه عمر بسرعت می‌گذرد و تنها عمل نیک انسان باقی مانده و ماندگار خواهد بود.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید در حل مشکلات مردم تلاش کرد تا مشکلی به مسائل اقتصادی و اجتماعی جامعه افزوده نشود.

وی به نعمت الهی آب در دزفول اشاره کرد و اظهار داشت: حتی برخی از مناطق استان خوزستان با مشکل آب مواجه هستند باید نعمت آب را در دزفول که از نعم بزرگ الهی است قدر دانست و به درستی از آن استفاده کرد و این به مدیریت مجموعه آبفا برمی‌گردد.

امام جمعه دزفول خاطرنشان  کرد: اداره آبفا دزفول در دوره‌های مختلف از دوران دفاع مقدس تا به امروز، هرجا نیاز بوده است در صحنه حضور داشته و ایفای نقش کرده است و این ظرفیت وجود دارد که خیر و برکت این توانمندی علاوه بر شهرستان، به مناطق دیگر استان نیز برسد.

همچنین احمدسالم رئیس جدید ادره آبفا شهرستان دزفول گزارشی از فعالیتهای انجام شده ارائه داد و گفت: مجموعه آب و فاضلاب دزفول مجموعه‌ای توانا و پای کار می‌باشند.