۶م، مرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۶م, مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۷ ب.ظ | کد خبر: 83500

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” از سوی اداره تبلیغات اسلامی دزفول بمناسبت ۵ مرداد بیانیه‌ای صادر و برای امام جمعه دزفول و همه تلاشگران قرارگاههای فرهنگی نمازجمعه این شهرستان آرزوی توفیق شد.

در این بیانیه آمده است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِذَا نُودِیَ لِلصَّلَاةِ مِنْ یَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلَى ذِکْرِ اللَّهِ وَذَرُوا الْبَیْعَ ذَلِکُمْ خَیْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ تَعْلَمُونَ
اى کسانى که ایمان آورده‏‌اید چون براى نمازجمعه ندا درداده شد به سوى ذکر خدا بشتابید و داد و ستد را واگذارید اگر بدانید این براى شما بهتر است.

نمازجمعه از مهمترین برکات و صدای رسای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پایگاهی امن برای فعالیت فکری، فرهنگی و سیاسی جوانان و نخبگان، و قرارگاهی مستحکم با منظور تجمیع قدرت توده‌های مختلف ملت جهت آماده سازی افکار، تحلیل، تشریح و تفسیر وقایع مهم، از پر اهمیت‌ترین دست آوردهای انقلاب اسلامی و جبهه‌ای مستحکم جهت رصد تحرکات پیدا و پنهان دشمنان ملت است.

این روز با برکت را به همه تلاشگران قرارگاههای فرهنگی نمازجمعه بخصوص ستاد نماز جمعه شهرستان دارالمؤمنین دزفول، پایتخت مقاومت جهان اسلام، بویژه امام جمعه محترم و ساعی شهرمان حضرت حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی و همه خدمتگزاران به این تشکیلات پر اهمیت تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همه عزیزان آرزوی توفیقات در این سنگر را مسئلت دارم.

                                    ۵ مردادسالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران به فرمان حضرت امام(ره) بعد از پیروزی انقلاب

                                                                                اداره تبلیغات اسلامی دزفول

                                                                                          ۵ مرداد۱۳۹۹