۴م، مرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۴م, مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹ ب.ظ | کد خبر: 83456

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه دزفول در برنامه و طرح معرفی کتاب گفت: امروز همانند هر جمعه که در خطبه‌ها کتابی به نمازگزاران معرفی می‌شد و در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی بسیار مؤثر بود، کتابی معرفی می‌شود و تصمیم بر این است که هر جمعه طرح معرفی کتاب در مصلای امام علی علیه السلام قرارگاه فرهنگی شهرستان ارائه شود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: امروز به مناسبت هفته اول ماه ذی‌الحجه و هفته ازدواج کتابی با عنوان “همسر دوست داشتنی” با موضوع سبک زندگی اسلامی معرفی می‌شود.

امام جمعه دزفول اظهار داشت: در این کتاب دو  مسئله بررسی شده است، سبک زندگی اسلامی در ازدواج و روابط همسران با  هم، و دادن رنگ و بوی اعتقادی به معیارها و شاخصها برای داشتن یک زندگی و خانواده موفق که موجب ماندگاری موضوع می‌شود.

وی تصریح کرد: نویسنده کتاب با هنرمندی بر اساس احادیث و روایات و آموزه‌های دینی به خوانندگان القا می‌کند که با تنظیم سبک زندگی اسلامی به دستورات الهی عمل شده و ارزش عبادت و بندگی دارد.

شایان ذکر است که انتشارات وارثین در طرحی زیبا و ارزشمند، سنت حسنه معرفی کتاب را که خطیب جمعه دزفول هر هفته در خطبه‌های نمازجمعه ارائه می‌کرد و بدلیل عدم امکان برگزاری نمازجمعه در شرایط بیماری کوید ۱۹ ارائه نشده بود، این هفته با برپایی نمایشگاهی نمادین در مصلای امام علی علیه السلام برنامه معرفی کتاب را احیا کرد.