۳۰م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۳۰م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۶ ق.ظ | کد خبر: 83387

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی  امام جمعه دزفول در هفته تأمین اجتماعی با حضور در شعبه مرکزی تأمین اجتماعی دزفول ضمن تقدیر از ارائه خدمات به مراجعین و بیمه شدگان گفت: شیوع ویروس کرونا موجب شد که ارائه خدمات بصورت غیرحضوری و الکترونیکی تسریع یابد.

امام جمعه دزفول به اهمیت تأمین اجتماعی اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از مظاهر عدالت اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تأمین اجتماعی است و هرچه این خدمات گسترده‌تر و متنوع‌ تر شود به تراز عدالت اجتماعی مورد نظر نزدیکتر می‌شویم.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: باید در ارائه خدمات جدیت داشت تا مردم طعم عدالت را در جامعه بچشند و احساس رضایتمندی کنند، باید تلاش کرد میزان رضایتمندی مردم بالا رفته و بیشتر شود و با کسب رضایت مردم رضایت الهی را نیز تحصیل نمود چرا که رضایت مردم رضای پروردگار را در پی دارد.

وی تأکید کرد: علیرغم کمبودها، مشکلات و نواقص، باید چتر تأمین اجتماعی گسترده‌تر شده و افراد بیشتری را تحت پوشش قرار دهد تا از مواسات به مساوات رسید.

امام جمعه دزفول تصریح کرد: باید تا زمانی که و یروس منحوس کرونا وجود دارد با رعایت موازین و دستورالعملهای بهداشتی و متناسب با شرایط موجود ارائه خدمت شود.

بساک رئیس اداره تأمین اجتماعی دزفول با اشاره به کمبود نیرو گفت: بیشترین پرونده مستمری در استان خوزستان، بیش از ۱۴ هزار پرونده در شعبه ۱ شهرستان دزفول وجود دارد.

همچنین  امام جمعه دزفول از بخشهای مختلف تأمین اجتماعی بازدید و با مراجعین گفتگو کرده و از نزدیک با مشکلاتشان آشنا شد.