۳۱م، مرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

وصیت‌نامه شهید علی ظهور سقا

پشتیبان امام و انقلاب و روحانیت مبارز باشید.

زمان انتشار: ۳۱م, مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 83378

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

وصیت‌نامه شهید علی ظهور سقا

بنام خداوند متعال و با درود به امام زمان (عج) و با سلام بر نائب بر حقش خمینی کبیر وصیتنامه خود را آغاز می‌کنم.

با سلام به پدر و مادرم. می‌دانم که چه رنجها که پای من کشیده‌اید تا اینکه مرا به این سن رسانیده‌اید.

پدر و مادرم: می‌دانید که تا این موقع من برای شما هیچ کاری نکرده‌ام و امیدوارم که با ریختن این چند قطره خون ناقابلم توانسته باشم خدمتی به اسلام عزیز و ملت هیمشه در صحنه کرده باشم.

امیدوارم که از شنیدن خبر شهادت من ناراحت نشوید و بدانید که فرزندتان با آگاهی کامل این راه که همان راه امام حسین(ع) است انتخاب نموده و از خداوند صبر و استقامت عظیم برایتان می‌‍طلبم. و البته اگر من لایق شهادت باشم و شهادت نصیبم گردد که به قول امام عزیز شهادت هدیه ایست الهی برای کسانی که لایق آن باشند.

از اینرو شما باید افتخار بکنید که فرزندی در راه خدا و اسلام و قرآن هدیه نموده‌اید. و این را هم بدانید که من امانتی بودم و هستم از طرف خداوند نزد شما که با شهادت من شما امانت خود را به بهترین نوع تحویل دادید.

و در پایان از همه کسانی که مرا می‌ شناسند و حقی بر گردن من دارند از آنها تقاضا دارم که مرا ببخشند و از خداوند طلب مغفرت و آمرزش برایم بخواهند که خداوند مهربان و بخشنده است.

و تنها خواهش من از شما این است که نکند با شهادت من شما از این انقلاب که نعمت الهی است دلسرد شوید؛ بلکه با دل گرمی و پشتکار، مقاوم، پشتیبان امام و انقلاب و روحانیت مبارز باشید که درغیر این صورت روحم از شما ناراحت خواهد بود.  خداوند همه ما را بیامرزد.        علی ظهور سقا                  پادگان کرخه

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول