۱۰م، مرداد ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com

فرازی از وصیت‌نامه شهید محمد زارع

راه حسین را زنده کنید.

زمان انتشار: ۱۰م, مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ | کد خبر: 83375

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ 

شهید واژه بلندی است در طول تاریخ با قامتی برافراشته و سینه‌ای به فراختای هستی و شهادت سرود سرخی است نغمه خوان در گوش زمان که پیوسته انسانهای بیدار و آگاه را به هم نوائی خویش فرا می‌خواند.

فرازی از وصیت‌نامه شهید محمد زارع:

من دست و بازوی قدرتمند شما را که دست خدا بالای آن است می‌بوسم و به این بوسه افتخار می‌کنم. (امام خمینی)

برادران و خواهران: اینک احساس می‌کنم بر من لازم شده که چون در آستانه سعادت قرار گرفته‌ام (اگر خدا بخواهد) مسائلی چند بگویم هر چند من خودم را در آن حد نمی‌دانم که به امت شهید پرور ایران چیزی بگویم؛ ولی بعنوان آخرین کلام می‌گویم.

برادران و خواهران از اینکه خداوند شما را مورد رحمت خود قرار داده و برایتان چنین فرصت و چنین رهبری عطا فرموده شما نیز دین خود را نسبت به دین اسلام اداء نمائید. از اینکه بعد از هزار و چهارصد سال باز هم موقعیتی برایتان پیش آمده که در راه انبیاء و اسلام قدمی بردارید؛ خدا را شکرگزار باشید.

از اینکه فریاد هل من ناصراً ینصرنی حسین زمان تکرار شده از بوجود آوردن عاشوراها و ایثار خون جوانانتان دریغ نکنید و راه حسین را زنده کنید و به فریاد پیامبر گونه رهبر پاسخ مثبت گوئید و از فرستادن جوانانتان به جنگ دریغ نکنید.

خدا را سپاس می‌گویم که این حقیر نیز توانستم در این موقعیت باشم و دین خود را اداء نمایم و خون ناچیز خود را در راه اسلام عزیز ایثار نمایم.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

والسلام محمد زارع ۲۰/۴/۱۳۶۱

منبع: مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول