۱۸م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۸م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹ ب.ظ | کد خبر: 83193

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” جلسه شورای اداری با موضوع تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول با حضور حجج اسلام محمدزاده رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان، نبی زاده مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان، خاکی مسئول عقیدتی سیاسی ارتش در جنوب غرب و ائمه جمعه شهرستان دزفول برگزار شد.

خدای متعال بالاترین نعمتی که به انسان عنایت فرمود، علم و دانش بود

امام جمعه دزفول در این جلسه با اشاره به آیات قرآن گفت: خداوند انسان اشرف مخلوقات را در بهترین شرایط خلق کرد و بالاترین نعمتی که به انسان عنایت فرمود، علم و دانش بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: یکی از مهمترین واسطه‌های امتنان الهی موضوع تبلیغ است که در حقیقت عصاره خلقت و اساس سلسله نظام هستی می‌باشد.

ملاک و معیار رسالت و تبلیغ ترس از خدا می‌باشد که معیار بنیانگذار انقلاب اسلامی نیز بود

وی تصریح کرد: ملاک و معیار رسالت و تبلیغ ترس از خدا می‌باشد که معیار بنیانگذار انقلاب اسلامی نیز بود و به همین واسطه، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و معجزه امام و استمرار آن توسط خلف صالح ایشان علیرغم تمام توطئه‌ها و دشمنی‌ها مسیر خود را طی می‌کند و ثابت و استوار پیش می‌رود.

اداره تبلیغات اسلامی دزفول همچنان با تدبیر مسئولین، پویا و بالنده به حرکت اصیل و ریشه‌ای خود ادامه دهد

امام جمعه دزفول اظهار کرد: امید است که اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دزفول همچنان با تدبیر مسئولین، پویا و بالنده به حرکت اصیل و ریشه‌ای خود ادامه دهد.

مسئولین در برنامه‌های فرهنگی بعنوان یک ظرفیت و فرصت استفاده کنند

امام جمعه دزفول خاطرنشان کرد: پیام حضور مسئولین در برنامه‌های فرهنگی این است که مسائل فرهنگی جایگاه ویژه‌ای دارد و باید از آن بعنوان یک ظرفیت و فرصت استفاده کرد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی افزود: به دلیل اخلاص آیت الله قاضی(ره) حوزه علمیه دزفول ثمرات ارزشمندی داشته است و حجج اسلام بیگدلی و خاکی از همین حوزه هستند.

حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی چهره‌ای به تمام معنا فرهنگی، دینی و مذهبی در سطح استان است

وی تصریح کرد: حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی چهره‌ای به تمام معنا فرهنگی، دینی و مذهبی در سطح شهرستان و حتی استان می‌باشد.

همچنین مهندس فرهمندپور با اشاره به رزمایش بسیار مؤثر سفیر ان سلامت گفت: حضور مسئولین بین مردم بسیار اهمیت دارد و باید در تمام اموری که مسئولیت پذیرفته‌اند بین مردم و با مردم باشند.

وی افزود: مطالبات مردمی خصوصا در این روزهای شیووع بیماری کوید ۱۹ خیلی زیاد است، رسیدگی به شکایات و مطالبات مردم امید را در دل مردم زنده کرده و به جامعه آرامش می‌دهد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول تأکید کرد: فضای مجازی فضای بازی بوده که دارای فواید و مضرات فراوانی می‌باشد، نباید آن را جولانگاه اختلافات و دعواهای ادارات قرار داد.

مهندس فرهمندپور: حجةالاسلام والمسلمین بیکدلی یکی از مسئولین دلسوز و پرتلاش شهرستان دزفول بود

مهندس فرهمندپور در جلسه تکریم و تجلیل حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی اظهار کرد: ایشان یکی از مسئولین دلسوز و پرتلاش شهرستان دزفول است که ۲۶ سال خاضعانه و خاشعانه در مسند اداره تبلیغات اسلامی فعالیت کرده و علاوه بر مسئولیت خود در تمام مسائل فرهنگی شهرستان نقش داشت.

سخنان مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خوزستان

در ادامه این جلسه حجةالاسلام والمسلمین نبی زاده هم افزایی و دست به دست هم دادن را موجب رهیدن از دام شیطان دانست و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یک هدف دارد و آن تقویت اراده مردم برای مبارزه تمدنی و رسیدن به قله پیشرفت می‌باشد.

وی افزود: افق سازمان تبلیغات در سال ۱۳۹۹ پنج برنامه با دو رویکرد و بر یک بستر می‌باشد؛ تقویت مساجد، انسجام بخشی هیآت مذهبی و فعالیتهای فرهنگی بانوان، مقابله با فرق انحرافی، و تقویت برنامه‌های قرآنی و ورود معرفی و مفاهیم قرآن به منازل برنامه‌های سازمان تبلیغات در سال ۹۹ می‌باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به رویکردهای مهم شبکه سازی و فضای مجازی اشاره کرد و اظهار داشت: بستر تمام فعالیتها، حرکت مردمی می‌باشد که باید فعالیتهای خودجوش مردمی را حمایت، هدایت و ارتقا داد.

وی ضمن تقدیر از تلاش بیش از ربع قرن و فعالیت فرهنگی حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی گفت: ایشان حق بزرگی به گردن برنامه‌های فرهنگی شهرستان دارد و به دلیل توانایی فراوان، ایشان به عنوان مشاور و دستیار ویژه سازمان تبلیغات اسلامی در سطح استان و با مأموریتهای مشخص منصوب می‌شود.

حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی: امام جمعه دزفول در تمام امور این نهاد بعنوان رکن ثابت و جزء تام فعالیت کردند

همچنین حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی خدمت در سازمان تبلیغات اسلامی و عرصه تبلیغ را افتخار و توفیق بزرگی دانست و ضمن عذر تقصیر، از تمامی اقشار جهت همکاری تقدیر کرد.

وی افزود: با تلاشهای صورت گرفته مأموریتهای بخشی سازمان تبدیل به فرهنگ عمومی و نهادینه شده که کار بسیار دشواری  می‌باشد و بواسطه بستر تعامل در سازمان بوجود آمد.

حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی تصریح کرد: امام جمعه دزفول با هماهنگی کامل و با نهایت گشاده رویی، گشاده دستی، انعطاف پذیری و بهره گیری از خرد جمعی استقبال  کرده و در تمام امور بعنوان رکن ثابت و جزء تام فعالیت کردند.

معرفی حجةالاسلام احسان خاکی به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی دزفول

شایان ذکر است که در این جلسه از تلاشهای ۲۶ ساله حجةالاسلام والمسلمین بیگدلی در اداره تبلیغات اسلامی دزفول تقدیر و حجةالاسلام احسان خاکی به سمت رئیس اداره تبلیغات اسلامی دزفول منصوب شد.