۱۷م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۷م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸ ب.ظ | کد خبر: 83178

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” حجةالاسلام والمسلمین قاضی با حضور در رزمایش سفیران سلامت شهرستان دزفول و شرکت در پویش همگانی “من ماسک می‌زنم” که سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، شهردار و دیگر مسئولان محلی نیز شرکت داشتند از نزدیک با اقشار مختلف مردم بویژه کسبه دزفول در نقاط مختلف شهر گفتگو کرد و از آنها خواست برای حفظ سلامتی خود، خانواده و جامعه  ضمن استفاده از ماسک دستورالعملهای بهداشتی را رعایت کنند.

همه، به تلاشهای خود که اجر عظیم نزد پروردگار دارد ادامه دهند تا ان‌شاءالله این ویروس در کل جهان پرجیده شود

امام جمعه دزفول همچنین با حضور در پایگاه پایش سلامت شهرداری دزفول ضمن قدردانی از همه مسئولان، گروههای جهادی، هلال احمر و آحاد مردم که در مبارزه با ویروس منحوس کرونا تلاش می‌کنند از آنها خواست به تلاشهای خود که اجر عظیم نزد پروردگار دارد ادامه دهند تا ان‌شاءالله این ویروس در کل جهان پرجیده شود.

در رزمایش سفیران سلامت بسته‌های محدود بهداشتی با حضور امام جمعه دزفول به مردم اهدا و به کمک نیروهای جهادی و هلال احمر، پایگاه‌های غربالگری در ۱۰ نقطه مشخص شده شهرستان مستقر و آموزش‌های لازم به صورت مستقیم به مردم ارائه شد.

 رزمایش سفیران سلامت آغاز فرهنگ‌سازی رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی، استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده، منع ترددهای غیرضروری و دیگر دستورالعملهاست و مردم نیز در تذکر به کسانی که قوانین را نقض و رعایت نمی‌کنند، کمک کنند.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول نیز گفت: طبق قانون در خطر انداختن سلامت مردم جرم است و مردم می‌توانند در صورت مشاهده رعایت نکردن قوانین بهداشتی، موارد را به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

گفتنی است پویش “من ماسک میزنم” با هدف ترویج فرهنگ استفاده از ماسک برای مقابله با شیوع کرونا با مشارکت مردم و مسئولان  از روز گذشته در دزفول آغاز شده است.