۱۳م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
زمان انتشار: ۱۳م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶ ب.ظ | کد خبر: 83094

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی“مجد دز” دومین نشست رزمایش مواسات و همدلی با حضور امام جمعه دزفول، سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دزفول و نمایندگان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) حجةالاسلام احمدی و آقای رشیدی در سردخانه غدیر آقای کجباف برگزار شد.

ستاد اجرائی فرمان حضرت امام در شرایط سخت کرونا کمکهای مضاعفی به نیازمندان کشور داشته است

در این جلسه حجةالاسلام والمسلمین قاضی با تبریک خجسته میلاد حضرت ثامن الائمه امام علی بن موسی الرضا(ع) و تقدیر از آقای محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) که در کمک به نیازمندان کشور بویژه مردم خوزستان در شرایط سخت کرونا کمکهای مضاعفی داشته‌اند گفت: توزیع بسته‌های حمایتی بین خانوارهای نیازمند حرکتی الهی و بزرگ در کشور بشمار می‌رود.

کارهای بزرگ ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) قابل تقدیر است

امام جمعه دزفول افزود: در این دوران سخت شیوع کرونا ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در کشور، استان خوزستان و دزفول فعال است و کارهای بزرگی انجام داده است.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی دزفولی کار خیر را نعمت الهی دانست و افزود: در مرحله نخست رزمایش مواسات و همدلی، ۲هزار و ۶۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان دزفول توزیع شد که اقدامی ارزنده و قابل تقدیر است.

امام جمعه دزفول گفت: به مناسبت میلاد خجسته امام رئوف امام رضا(ع) مرحله توزیع مواد پروتئینی حدود یازده تن در بین نیازمندان و مناطق محروم با همت گروههای جهادی این شهرستان آغاز شده است.

فعالیتهای ستاد اجرایی فرمان امام در این شهرستان جهادگونه و ایثارگرانه است

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) یک ماه در دزفول جهادگونه فعالیت کرده و علاوه بر آن چند هزار تست کرونا در مناطق مختلف و محروم دزفول انجام داده به طوری که همه نیروهای این ستاد در این ایثارگری به کرونا مبتلا شده‌اند.