۹م، تیر ۱۳۹۹
نويسنده: user1daftar

www.MajdeDez.com
در اولین دیدار مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول

امام جمعه دزفول: اقتدار نیروهای نظامی بخاطر انگیزه و باورهای دینی و تقویت ایمان آنها است.

زمان انتشار: ۹م, تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶ ق.ظ | کد خبر: 83018

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “مجد دز” امام جمعه  دزفول در اولین دیدار حجةالاسلام خرم آبادی مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه چهارم شکاری دزفول به همراه تعدادی از پرسنل این پایگاه به  حساسیت کار عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: اقتدار و سربلندی نیروهای مسلح تنها به خاطر وجود تجهیزات نظامی پیشرفته و نیروهای ورزیده انسانی نیست.

امام جمعه دزفول افزود: تقویت ایمان و اعتقاد بین نیروهای مسلح مهم و کلیدی است چراکه اقتدار نیروهای نظامی بخاطر انگیزه و اعتقاد و باورهای دینی بوده و البته مقطعی نیست و باید استمرار داشته باشد، به همین دلیل کار عقدیتی سیاسی مهم و حساس و نوعی جهاد می‌باشد.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی مراقبت از دین را به نوعی جهاد  اکبر خواند و خاطر نشان کرد: مجموعه عقیدتی سیاسی مجموعه حساس و گسترده‌ای است، باید مراقب باشند که دشمن در نیروهای مسلح نفوذ نکند و حفظ شرایط و ارتقاء آن به عهده همین مجموعه می‌باشد.

امام جمعه دزفول اظهار کرد: هرچه تلاش کیفی و کمّی در افزودن و حفظ ایمان نیروهای مسلح بیشتر باشد نتیجه کار برای نیروهای نظامی مفیدتر خواهد بود.

حجةالاسلام والمسلمین قاضی تصریح کرد: نیروی هوایی افتخار  کشور و نیروهای مسلح است و شما  باید این افتخار را حفظ کرده و به نسلهای بعد انتقال دهید.

وی نبرد بین حق و باطل را کارزار بسیار سختی دانست و افزود: جنگ نرم که امروز با آن روبرو هستیم از جنگ سخت دشوارتر و پیچید ه‌تر می‌باشد چراکه در جنگ نرم کینه و عداوت دشن قابل مشاهده نیست و گاه در دشمنی دشمن نیز تردید وجود دارد.

امام جمعه دزفول بصیرت را برای حفظ دین ضروری دانست و گفت: شما متکفل حفظ بصیرت در نیروهای مسلح می‌باشد تا  مزید بر حفظ ایمان و اعتقادات باشد.

وی تصریح کرد: امروز فضای مجازی انسان را احاطه کرده است و از هر جهتی دین مورد هجمه دشمن قرار دارد، باید آن را مراقبت کرد و با توکل و استعانت از خدا فراز و نشیب سخت و دشوار را پشت سر گذاشت.

امام جمعه دزفول تأکید کرد: باید محور اصلی کارها بعنوان الگوی مهم و اساسی، ترس از خدا و نترسیدن از غیر خدا باشد و اگر رضایت الهی در تمام عرصه‌ها مدنظر باشد می‌تواند منشأ موفقیتها گردد.

وی  افزود: نیروهای مسلح نوک پیکان دشمن می‌باشند و همه باید بعنوان یک وظیفه الهی به نیروهای مسلح کمک کنیم و در این میان اهمال و کوتاهی هیچ توجیهی ندارد.